اختصاصی/خزراسپورت: دو بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در فهرست موثرترین بازیکنان سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) […]

اختصاصی/خزراسپورت: دو بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در فهرست موثرترین بازیکنان سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) قرار گرفتند.

 

 

 

به گزارش خزراسپورت، سید امیر حسین فشنگچی و سید جلال رافخایی، بازیکنان ملوان در فهرست موثرترین بازیکنان لیگ برتر سیزدهم تا پایان هفته بیستم قرار گرفتند.

بر پایه این گزارش، علی دایی بلافاصله بعد از بازگشت به جمع قرمز پوشان، فشنگچی را در فهرست مازاد قرار داد؛ فشنگچی هم بلافاصله بعد از جدایی به بندرانزلی رفت و با پیراهن ملوان به شکلی رویایی احیا شد.

فشنگچی در این فصل بدون این که گلی بزند، خودش را به جمع موثرترین بازیکنان فصل رسانده و این خودش یک امتیاز مثبت برای او به حساب می آید.

فشنگچی در ۲۰ هفته گذشته هفت گل برای ملوان ساخته و چهار پنالتی هم گرفته تا توانایی هایش را به عنوان یک هافبک چپ نشان دهد.

با این احتساب، فشنگچی با ۱۱ امتیاز چهارمین بازیکن موثر لیگ تا پایان هفته سیزدهم در فاز هجومی لقب می گیرد.

البته فشنگچی  در بازی با تیم پرسپولیس تهران، دچار مصدومیت شده و یک ماهی از میادین دور خواهد بود.

آقای گل فصل گذشته مسابقات، دیگر ملوانی حاضر در لیست موثرترین بازیکنان لیگ سیزدهم است.

سید جلال رافخایی امسال هشت گل زده، یک گل ساخته و یک پنالتی هم گرفته تا یکی از بهترین ها باشد.

البته رافخایی همانند سال گذشته بیشتر گل هایش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده است.

از هشت گل، پنج گل رافخایی از روی نقطه پنالتی زده شده است. به این ترتیب می توان گفت رافخایی حضور در این جمع را باید مدیون امیر حسین فشنگچی باشد!

سید جلال رافخایی با ۱۰ امتیاز پنجمین بازیکن موثر لیگ سیزدهم تا پایان هفته بیستم لقب می گیرد.

گفتنی است لوسیانو پریرا مندز از فولاد، رضا عنایتی از صبای قم و کریم انصاری فرد از تراکتور سازی تبریز به ترتیب با ۱۴، ۱۳ و ۱۲ امتیاز سه بازیکن نخست موثر لیگ سیزدهم تا پایان هفته بیستم در فاز هجومی هستند.