داوران: – حسین زرگر، محمدرضا ابوالفضلی ، سجاد طوری و علی صفایی سیدحسین زرگر از سال ۱۳۸۹ در حال قضاوت […]

داوران:

– حسین زرگر، محمدرضا ابوالفضلی ، سجاد طوری و علی صفاییسیدحسین زرگر از سال ۱۳۸۹ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش ملی (۱۳۸۳) است. زرگر از سال ۱۳۷۷ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است.زرگر در مقطع کارشناسی رشته تربیت بدنی موفق به اخذ مدرک شده است. وی تا کنون ۵۱ بار در لیگ برتر قضاوت کرده است که در جریان این دیدار ها از ۱۷۲ کارت زرد و ۸ کارت قرمز خود بهره برده است . زرگر در این فصل فقط ۹ بازی را قضاوت کرده است و در هیچ کدام آنها داور بازی ملوان نبوده است .

ناظر داوری:

زاهد بحرینی

محرومان:

مصدومان:

– امیرحسین فشنگچی (ملوان)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۲۷ امتیاز در رده هشتم قرار دارد و با برد می تواند تا رده هفتم صعود کند، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط  وجود تدارد.

آخرین دیدار :

– ملوان ۰ – ۱ پرسپولیس

– سایپا ۱ – ۰ ذوب آهن

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

 

 

ملوان ۱۷.۳% این مسابقات را با برد(۴)، ۲۶% را با مساوی(۶) و ۵۶.۷% را با شکست(۱۳) پشت سر گذاشته است.

عکس نوشت:


عکس فوق مربوط به دیدار دو تیم در انزلی در چارچوب دوره  یازدهم لیگ برتر می باشد که در نهایت با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید، گل های ذوب آهن توسط پیام صادقیان(۲۲) ماچادو(۴۶) و ایگور کاسترو (۷۳) و گل های ملوان توسط سید جلال رافخایی (۲۳،۶۰،۹۱) به ثمر رسید.

ترکیب احتمالی:

ایمان صادقی، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی، احمد آهی، عزیز معبودی، سعید یوسف زاده، مازیار زارع، شاهین ثاقبی، سهیل رحمانی، محسن یوسفی و سید جلال رافخایی

اعداد و ارقام:


آفساید:

– بازی دو تیم ذوب آهن اصفهان و ملوان بندر انزلی از هفته بیست و یکم لیگ برتر از ساعت ۱۵ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز خواهد شد، بنا به گزارش سایت ها هواشناسی دمای هوا در ساعت شروع بازی ۶ درجه سانتی گراد و شرایط جوی هم مساعد خواهد بود.

– سید جلال رافخایی و میلاد زنیدپور ۲ بازیکنی هستند که  سابقه حضور در هر دو تیم را دارند.
– ملوان در تاریخ لیگ برتر بیشترین باخت را به تیم ذوب آهن داشته  و در دو بازی گذشته  نیز ذوب آهن برنده دیدار بوده، تنها برد ملوان در اصفهان هم مربوط به بازی رفت فصل پیش است.

– در ۲۳ دیدار دو تیم ۵۱ گل رد و بدل شده که سهم ملوان ۱۶ و سهم ذوب آهن ۳۵ گل می باشد.
– بهترین برد ملوان با نتیجه ۳ بر ۱ و بهترین برد ذوب آهن با نتیجه ۴ بر ۱ رقم خورده است، پرگل ترین دیدار نیز تساوی ۳ بر ۳ در انزلی می باشد.

– ملوان با کسب ۱۵ امتیاز در خارج از خانه تیم پنجم از این حیث می باشد و ذوب آهن با کسب ۱۰ امتیاز در خانه تیم سیزدهم بازی های خانگی است.


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)