سرمربی تیم فوتبال گهر دورود با اشاره به شرایط نامناسب این تیم گفت: بازیکنان گهر به مدت دو هفته است […]

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود با اشاره به شرایط نامناسب این تیم گفت: بازیکنان گهر به مدت دو هفته است که تمرینی نداشته‌اند و تنها به دلیل این‌که نگاه مسوولان به این تیم بیفتد مقابل کره‌جنوبی به میدان می‌رویم.

 

 


محمد احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره‌ی دیدار گهر مقابل تیم زیر ۲۲ سال کره جنوبی گفت: این بازی فعلا در حد حرف است و ما با این شرایطی که داریم باز هم باید بچه‌ها را جمع کنیم تا بتوانیم مقابل این تیم به میدان برویم. تیم گهر دو هفته است که تمرینی نداشته و درباره‌ی این بازی دیشب با من صحبت کردند. من نیز فقط به خاطر این‌که مسوولان شاید به خاطر این بازی بیشتر مشکلات تیم گهر را ببینند و پای کار بیایند بر روی نیمکت می‌نشینم، وگرنه با توجه به شرایط موجود هیچ انگیزه‌ای برای این دیدار نداشتیم.


سرمربی گهر دورود افزود: مطمئنا این دیدار سخت‌تر از بازی‌های لیگ یک خواهد بود و شرایط اسفبار تیم گهر نیز مزید بر علت است که کار سختی را در پیش خواهیم داشت. اما اگر مطمئنا با تیم کامل مقابل کره جنوبی قرار بگیریم و بتوانیم همه‌ی بازیکنانمان را جمع و جور کنیم می‌توان امیدوار بود نتیجه‌ی آبرومندی را کسب کنیم.


وی در ادامه درباره‌ی دلایل حل نشدن مشکلات مالی تیم گهر علی‌رغم وعده‌های بسیار مسوولان استانی گفت: متاسفانه تا به حال هیچ‌کدام از این وعده‌ها عملیاتی نشده و ما ضربه‌های زیادی از تغییرات در اداره و مالکیت تیم داشته‌ایم و اگر این نابسامانی‌ها نبود مطمئنا گهر نتایج بهتری کسب می‌کرد و جایگاهش انتهای جدول نبود.

مشکلات آن‌قدر زیاد است که شرایط تمرین کردن و جمع شدن بازیکنان دور هم را نداریم و هرکدام از آنها به دنبال کار خودشان هستند که البته حق هم دارند.


احمدزاده با بیان این‌که در حال حاضر در شهر انزلی به سر می‌برد، گفت: بعد از بازی با نفت آبادان همه‌ی بازیکنان به دنبال کار خودشان رفتند و منتظر هستیم تا ببینیم شرایط چه می‌شود و اگر شرایط در چند روز آینده درست نشود مطمئنا تصمیم دیگری خواهم گرفت. مسوولان باید هرچه زودتر تکلیف این تیم را روشن کنند. اگر مالکیت تیم با مشکل روبه‌روست قوه قضاییه باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی کند و استانداری نیز سریع‌تر تیم را تحویل بگیرد؛ چرا که این تیم هواداران زیادی دارد که تمام دلخوشی‌شان این تیم است. نباید بیش از این آنها را اذیت کنیم.


وی درباره‌ی علت بازگشت خود به دورود پس از قهر از این تیم گفت: فقط به خاطر مردم دورود دوباره به تیم بازگشتم. در مدتی که در انزلی بودم طرفداران بسیاری از دورود با من تماس گرفتند و خواهان بازگشت من به تیم بودند و تنها دلیل بازگشت من نیز همین تماشاچیان بودند؛ چ
ون این طفلک‌ها که گناهی ندارند. اما مطمئن باشید اگر شرایط به همین منوال پیش برود هر روز سخت‌تر از روز قبل خواهد شد و به جایی می‌رسد که دیگر قابل جبران نخواهد بود.