آبی‌پوشان لندنی موفق شدند با برتری برابر لیورپول خود را به صدر جدول نزدیک‌تر کنند.       به گزارش […]

آبی‌پوشان لندنی موفق شدند با برتری برابر لیورپول خود را به صدر جدول نزدیک‌تر کنند.

 

 

 

به گزارش  خبرگزاری تسنیم، هفته نوزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس که روز گذشته آغاز و امروز پیگیری شده بود با برگزاری ۲ دیدار دیگر به پایان رسید که در مهمترین بازی چلسی با برتری برابر لیورپول خود را به صدر جدول نزدیک‌تر کرد.

چلسی که در ورزشگاه استمفوردبریج از لیورپول پذیرایی می‌کرد، خیلی زود و در دقیقه ۳ توسط مارتین اسکرتل دروازه‌اش را باز شده دید تا قرمزهای بندر در خارج از خانه از میزبان‌شان پیش بیفتند. در ادامه چلسی فشار زیادی روی دروازه لیورپول آورد و ادن هازارد در دقیقه ۱۷ موفق شد هشتمین گل فصلش را برای آبی‌های لندن به ثمر برساند.


شاگردان مورینیو بعد از به تساوی کشیدن بازی، از حمله به سمت دروازه لیورپول دست نکشیدند و در یکی از حملات خود در دقیقه ۳۴ توسط ساموئل اتوئو گل دوم را وارد دروازه لیورپول کردند.

نیمه دوم با تلاش‌های لیورپول برای به تساوی کشیدن بازی و معدود حملات چلسی ادامه یافت، اما بازیکنان ۲ تیم نتوانستند از موقعیت‌های به وجود آمده استفاده کنند و این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود چلسی به پایان برسد تا علاوه بر نزدیک شدن آبی‌ها به صدر جدول، پنجمین شکست فصل شاگردان راجرز نیز رقم بخورد.

نتایج سایر دیدارها:

 

اورتون ۲-۱ ساوتهمپتون
نیوکسل ۰-۱ آرسنال
تاتنهام ۳-۰ استوک سیتی