مالک باشگاه ملوان گفت: با برنامه‌ای ۴-۵ ساله می‌توان در فوتبال بازیکن‌سازی کرد.       به گزارش خبرنگار ورزشی […]

مالک باشگاه ملوان گفت: با برنامه‌ای ۴-۵ ساله می‌توان در فوتبال بازیکن‌سازی کرد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی  خبرگزاری فارس،  سیروس محجوب پس از شکست ملوان مقابل استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت:‌ما عملکرد خیلی خوبی داشتیم با اینکه یک نفر کمتر بودیم اما جوانان ما توانستند بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارند.

وی در مورد اینکه آیا از شکست تیمش ناراحت نیست، تاکید کرد: طبیعتا اگر می‌بردیم خیلی خوشحال بودیم. هم اکنون هم تیم ما خوب بازی کرد.

مالک باشگاه ملوان در مورد اینکه از زمان حضورش ملوان شکست خورده و حضورش خوش‌یمن نبوده، تصریح کرد: اینگونه هم نبوده ما مقابل استقلال خوزستان به برتری رسیدیم. پرسپولیس و استقلال فرقی نمی‌کنند ما خوب بازی کردیم و امیدوایم این ادامه داشته باشد.

محجبوب در مورد اینکه آیا به دنبال بازیکن سازی است و یا اینکه فقط می‌خواهد هزینه‌سازی کند، گفت:‌قطعا ما می‌خواهیم بازیکن بسازیم زیرا اگر نمی‌توانستیم اصلا نمی‌آمدیم. اگر برای فوتبال هزینه‌ای می‌کنیم می‌خواهیم بازیکن بسازیم. این موضوع باید در برنامه ۴-۵ ساله که برای آکادمی در نظر گرفته می‌شود، عملی شود.

وی در پاسخ به این سؤال که شما حالا حالا قصد دارید بمانید، خاطرنشان کرد: قطعا همین گونه است و باید باشیم.
مالک باشگاه ملوان در مورد زمان معرفی مدیرعامل باشگاه گفت: درودگر مدیرعامل باشگاه است و تغییری نداریم.

وی در پاسخ به این سؤال که گفته شده قرار است در جلسه‌ای در این باره تصمیم گرفته شود، گفت: من در کارهای اجرایی و فنی دخالتی ندارم. شهسواری وهیئت مدیره در این باره تصمیم می‌گیرند و ما دخالتی نداریم.