بازیکن تیم فوتبال ملوان گفت: به نظر من داوران با دو تیم استقلال و پرسپولیس مهربان‌تر هستند.       […]

بازیکن تیم فوتبال ملوان گفت: به نظر من داوران با دو تیم استقلال و پرسپولیس مهربان‌تر هستند.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی  خبرگزاری فارس،مازیار زارع پس از شکست دو بر صفر ملوان مقابل استقلال در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی عنوان کرد: اصلا خوب نبودیم و حق استقلال بود که در این بازی به برتری برسد.
وی در مورد مسائلی که در مورد پستش در تیم ملی مطرح شده، اظهار داشت: من در جریان این موضوع نیستم. قرار بود تعاملی صورت بگیرد و برای من فرقی نمی‌کند، فقط می‌خواهم کمک کنم. سرمربی تیم ملی با سرمربی ما قرار بود تعاملی داشته باشند و با یکدیگر صحبت کردند.


بازیکن ملوان با اشاره به قضاوت داور در دیدار با استقلال تصریح کرد: من در مورد داوری صحبت نمی‌کنم اما می‌خواهم به نکته‌ای اشاره کنم. اینکه علت اخراج رافخایی چه بوده است بازیکن حریف بازیکن ما را از وسط نصف می‌کند اما به او کارت داده نمی‌شود. در دیدار هفته گذشته مقابل پرسپولیس پیام صادقیان که از بازیکنان خوب هم هست و کاری به او ندارم چنین اتفاقی افتاد اما داور کارت نشان نمی‌دهد.


زارع خاطرنشان کرد: پرسپولیس و استقلال درست است که هوادار دارند اما چرا باید اینگونه برای آنها قضاوت شود. مگر رافخایی چه گفت که داور آن را اخراج کرد. من روی زمین افتاده بودم که دیدم بازیکنان استقلال خوشحالی می‌کنند با خودم گفتم اگر غلام‌نژاد اخراج شده باشد که چرا بازیکنان استقلال خوشحالی می‌کنند. بلند شدم دیدم داور رافخایی را اخراج کرده است.


وی افزود: مگر رافخایی چه کاری انجام داد او پس از اینکه داور به او کارت زرد نشان داد برای فغانی دست زد. در دیدار تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا بزن و بکش است و همدیگر را هل می‌دهند اما کارتی نمی‌گیرند. فکر می‌کنم داور برای دو تیم پرسپولیس و استقلال مهربان‌تر قضاوت می‌کنند. مخصوصا فغانی که در زمین بازی بد هم صحبت می‌کند. من به عنوان کاپیتان تیم می‌خواهم با داور صحبت کند اما او قیافه‌اش را به گونه‌ای می‌کند که اصلا حرف نزنم.


زارع تاکید کرد: داور توپ را برای چند متر عقب و جلو می‌کرد و این مسائل روی بحث روانی بازیکنان تاثیرگذار است. به هر حال داوران برای استقلال پرسپولیس مهربان هستند مخصوصا فغانی که در زمین بازی بد صحبت می‌کند و
برخورد او با بازیکنان خوب نیست.