سرمربی تیم ملوان گفت: وقتی قیافه علیرضا فغانی را می‌بینم یک ماه خوش‌شانسی نمی‌آورم.         به گزارش […]

سرمربی تیم ملوان گفت: وقتی قیافه علیرضا فغانی را می‌بینم یک ماه خوش‌شانسی نمی‌آورم.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی  خبرگزاری تسنیم، دراگان اسکوچیچ در پایان دیدار استقلال و ملوان در نشست خبری گفت: به استقلال تبریک می‌گویم، آنها روی هوا و ضربات کرنر و توپ‌های هوایی بسیار قوی کار کردند و به همین دلیل به آنها باختیم.


وی افزود: این مسئله را می‌دانستیم که استقلال در بازی هوایی قوی است و  یک بازیکن بیشتر برای مهار بازیکنان آنها گذاشته بودیم. اما وقتی داور یک بازیکن ما را اخراج کرد کار برای استقلالی‌ها راحت‌تر شد.


سرمربی ملوان در پاسخ به این سوال که اخراج رافخایی درست بوده یا نه، گفت: در بازی قبلی با پرسپولیس صادقیان با آرنج به سر بازیکن من زند و هیچ اتفاقی نیفتاد اما امروز بازیکن من به خاطر صحبت با داور از زمین اخراج شد. اگر قانونی وجود دارد باید برای همه باشد.


اسکوچیچ اضافه کرد: این داور (فغانی) در گذشته برای ملوان چه کار کرده است؟ وقتی قیافه داور این مسابقه را می‌بینم یک ماه خوش‌شانسی نمی‌آورم.


وی در خصوص اینکه اگر ملوان ۱۰ نفره نمی‌شد می‌توانست نتیجه بگیرد اظهار داشت: چرا که نه! اگر رافخایی اخراج نمی‌شد می‌توانستیم نتیجه بگیریم اما ۱۰ نفره بازی کردن سخت‌تر است و با یک بازیکن کمتر باختن هم طبیعی است.


سرمربی ملوان با اشاره به مشکلات این تیم با وجود آمدن مالکان جدید گفت: باید به مالکان جدید وقت داد. آنها نمی‌توانند ۵ روزه همه کارها را انجام دهند. مالکان جدید آماده‌اند کمک برسانند و می‌خواهند این باشگاه را مدیریت کنند.


اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند بین استقلال و پرسپولیس با تیم‌های دیگر فرق است، عنوان کرد: من نمی‌خواهم این را بگویم اما واقعیت کار همین است. در اسپانیا هم بین بارسا و رئال با دیگر تیم‌ها فرق وجود دارد و من از همین مسئله ناراحتم. امیدوارم فردایی برسد که باشگاه‌های دیگر به ملوان هم احترام بگذارند.