سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دوست دارم در دربی همه بازیکنان حضور داشته باشند تا حرف و حدیثی به وجود […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دوست دارم در دربی همه بازیکنان حضور داشته باشند تا حرف و حدیثی به وجود نیاید.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی استقلال و ملوان در جام حذفی، بعد از تسلیت به خانواده جمشیدی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: شنیدم که حبیب کاشانی دچار سانحه شده و از خدا می‌خواهم به او که یکی از بزرگان عرصه معرفت فوتبال ایران است، سلامتی بدهد.


وی افزود: بازی ما مقابل ملوان در جام حذفی حساسیت خاص خودش را دارد و برای تیم ما مهم است که بتوانیم با استفاده از آرامش و تمرکز و بهره‌گیری از فرصت‌های‌مان موفق شویم.


سرمربی استقلال با ابراز اطمینان از اینکه تیمش در هفته‌های آینده شرایط بهتری پیدا کرده و بازی‌های خوب‌تری را از خود به نمایش می‌گذارد، گفت: اگر من گاهی مواقع از استقلال انتقاد می‌کنم به این دلیل است که در حد و اندازه‌های خودش بازی نمی‌کند.


قلعه‌نویی ادامه داد: استقلال در حدواندازه‌های لیگ برتر بازی می‌کند اما من انتظار دارم که استقلال مانند استقلال بازی کند. ملوان هم تیم خوبی است و ما بازی گذشته این تیم مقابل پرسپولیس را آنالیز کردیم.


وی یادآور شد: ملوان در بازی‌های خارج از خانه بهتر بازی می‌کند و تیم قابل احترامی است. ملوانی‌ها یک مربی خوب و بازیکنان جوان جویای نام دارند که اگر به آنها فضا و زمان داده شود از فرصت استفاده می‌کنند.


سرمربی استقلال تاکید کرد: تیم ما نسبت به هفته‌های گذشته بهتر شده و برای این بازی بیک‌زاده و جمشیدیان که همچنان مصدوم هستند را نداریم و ساموئل هم به تیم ما اضافه شده است. امیدوارم با یک بازی خوب و منطقی به مرحله بعدی جام حذفی راه پیدا کنیم.


قلعه‌نویی درپاسخ خبرنگار تسنیم در مورد آخرین وضعیت پژمان منتظری و ساموئل تصریح کرد: امیدوارم پژمان در تیم ما ماندنی شود و ساموئل هم شرایط سال گذشته‌اش را داشته باشد و بتواند به تیم کمک کند. تنها اسم ساموئل به درد ما نمی‌خورد بلکه او باید همان بازیکن فصل گذشته باشد.


وی تصریح کرد: تلاش ما این است تا منتظری را نگه داریم چرا که با توجه به بازی‌های حساس پیش رو او از نظر وزنی، فنی و اخلاقی به تیم ما کمک می‌کند. امیدوارم پژمان منتظری تا انتهای لیگ به تیم ما کمک کند.


سرمربی استقلال در مورد پیشنهادی که از یک تیم چینی به حنیف عمران زاده شده است، تصریح کرد: حنیف می‌تواند به تیم ملی کمک کند و خوشحالم که به وی پیشنهادی رسیده است که بتواند لژیونر شود. روزی که به استقلال بازگشتم توانایی حنیف را قبول داشتم اما ایرادات فنی داشت که در این فصل برطرف کرده است.


قلعه‌نویی اضافه کرد: نمی‌دانم چرا همه سراغ ما می‌آیند و به بازیکنان استقلال پیشنهاد می‌دهند. البته از این مسئله خوشحال هستم. در تیم سپاهان نیز که حضور داشتم، برای هادی عقیلی پیشنهاد رسید. در سال‌هایی که در استقلال بودم لژیونرهای زیادی را تحویل داده‌ایم. من مربی سنتی هستم اما بازیکنانم استانداردهای بین‌المللی را دارند.


وی افزود: البته بعید می‌دانم پیشنهادی برای عمران‌زاده رسیده باشد و امیدوارم فکسی که به باشگاه رسیده اشتباه نباشد. (با خنده)


سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد مصدومیت طولانی احمد جمشیدیان اضافه کرد: از جمشیدیان گله‌مند هستم. با توجه به ۲ سال حضورم در سپاهان و شناختی که از وی داشتم انتظار داشتم به ما کمک کند و روی او برنامه‌ریزی کرده بودیم. جمشیدیان مشکلاتی دارد و انواع و اقسام مصدومیت‌ها و بیماری‌ها را در این فصل گرفته است!


قلعه‌نویی در خصوص دیدار پرسپولیس – استقلال که ۲۷ دی‌ماه برگزار می‌شود و اینکه پرسپولیس اعلام کرده حاضر نیست در این تاریخ بازیکنانش را در اختیار تیم زیر ۲۲ سال قرار دهد، گفت: خودم دوست دارم دربی با همه نفرات انجام شود تا مردم از بازی لذت ببرند و حرف و حدیثی پیش نیاید اما از سوی دیگر باید قانونمند باشیم.


وی تصریح کرد: باید با علیرضا منصوریان در این زمینه صحبت کرد تا برای دربی همه بازیکنان در اختیار ۲ تیم باشند.

منصوریان مربی جوان و باآتیه‌ای است و شرایط تیم‌ها را درک می‌کند. سال گذشته ۲ بازیکن کلیدی ما یعنی هاشمی بیک‌زاده و خسرو حیدری را در دربی نداشتیم و همانطوری که من می‌خواهم همه نفراتم را در اختیار داشته باشم علی دایی نیز دوست دارد بازیکنانش در اختیار داشته باشد. اکنون کلمه تعامل به تازگی در فوتبال ما جا افتاده و خوب شده امیدوارم بتوانیم با تعامل این مسئله را حل کنیم.