مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: چون بازی مهمی داریم فکر می‌گنم هواداران زیادی به استادیوم می‌آیند.       به […]

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: چون بازی مهمی داریم فکر می‌گنم هواداران زیادی به استادیوم می‌آیند.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، حنیف عمران زاده مدافع این باشگاه در خصوص شرایط خود و تیم استقلال گفت و گویی را انجام داد که می‌خوانید.

*شرایط استقلال را چطور می بینی؟


شکر خدا وضعیت خوبی داریم. بعد از بردی که مقابل تیم داماش به دست آوردیم، روحیه و انگیزه بچه ها بالا رفته و با انجام تمرینات خوبی که طی این هفته داشتیم، آماده برای بازی با ملوان هستیم.

*این بازی را چگونه ارزیابی می کنی؟


به نظر من ملوان تیم جوان و خوبی است و صد در صد برای جبران شکست هفته گذشته مقابل ما بازی خواهد کرد و به هر حال این بازی حذفی است و ما به هیچ وجه حق اشتباه نداریم، امیدوارم که بتوانیم با شکست این تیم راهی مرحله بعد بشویم.

*فکر می کنی هواداران از بازی فردا استقبال کنند ؟


خب ما بازی حساسی پیش رو داریم و در صورت برد، به جمع چهار تیم بازی ها خواهیم رفت و به همین دلیل هم من فکر می کنم که هواداران مان استقبال بهتری از این مسابقه داشته باشند. البته من معتقدم که سردی هوا و گرانی بلیط ها نیز در این مدت عامل مهمی بوده تا هواداران کمتر به ورزشگاه ها بیایند . به هر حال امیدوارم فردا با حمایت تماشاگران مان با شکست ملوان ، حریف ذوب آهن در مرحله بعدی باشیم.

*در این فصل گل های خوبی با ضربه سر به ثمر رساندی ، فکر می کنی بتوانی در بازی فردا هم گل بزنی  ؟


وظیفه من در تیم، در وهله اول گل نخوردن است و تمام تمرکزم روی کار دفاعی خواهد بود ولی خیلی دوست دارم که در این بازی همانطور که قبلا پای قاضی به گلزنی باز شد ، آرش هم صد گله شود . نظری هم بتواند برای استقلال گل بزند.

*طبق قرعه ، ۲۷ دی به مصاف پرسپولیس می روید ، این بازی را چطور می بینی؟


البته که صحبت درباره دربی هنوز زود است و ما بازی به بازی با تمرکز پیش می رویم تا به امید خدا و با حمایت هواداران مان بتوانیم از عنوان قهرمانی سال گذشته دفاع کنیم.