مهاجم استقلال تاکید کرد که اگر در بازی با ملوان به تیم سابقش گل بزند خوشحالی نخواهد کرد.     […]

مهاجم استقلال تاکید کرد که اگر در بازی با ملوان به تیم سابقش گل بزند خوشحالی نخواهد کرد.

 

 

 

مهرداد اولادی در گفت و گو با  خبرنگار ورزشی  خبرگزاری تسنیم در خصوص بازی فردا با ملوان گفت: ملوان تیم خوبی است و بازی سختی در پیش خواهیم داشت. در جام حذفی باید از کمترین فرصت نهایت استفاده را برد و هر تیمی در بازی فردا دوندگی بیشتری داشته باشد و از موقعیت ها استفاده کند برنده خواهد شد. ملوان تیم سختکوشی است و باید مواظب آنها باشیم که دچار مشکل نشویم.


وی در مورد تقابل با تیم سابقش و اینکه آیا در صورت گل زدن به ملوان خوشحالی خواهد کرد اظهار داشت: از ملوان خاطرات خوبی دارم و این تیم و هوادارانش برایم قابل احترام هستند. اگر در این بازی گل بزنم به احترام ملوانی ها خوشحالی نخواهم کرد. برای این تیم در آینده آرزوی موفقیت می کنم ولی امیدوارم استقلال بازی فردا را با برد پشت سر بگذارد.


اولادی در مورد وضعیت خودش و اینکه چقدر برای بازی فردا شانس حضور در ترکیب استقلال را دارد گفت: تمریناتم را انجام می دهم و از لحاظ آمادگی بدنی شرایط خوبی دارم. اینکه چقدر بازی کنم به تصمیم کادر فنی مربوط می شود و مطمئن باشید هرچقدر بازی کنم، نهایت تلاشم را انجام خواهم داد. سرمربی تصمیم می گیرد که از بازیکنان چگونه استفاده کند و هر تصمیمی که قلعه نویی بگیرد به آن احترام می گذارم.


او در خصوص حرف های قلعه نویی در تمرین استقلال که به بازیکنان گفته نسبت به نیمکت نشینی و تعویض شدن اعتراض نکنند، عنوان کرد: چند سال در امارات بازی کردم و گاهی اوقات پیش آمد که زود تعویض شدم و نیمکت نشین شدن هم جزئی از فوتبال است هر چند هر بازیکنی دوست دارد بازی کند و اگر کادر فنی استقلال به من اعتماد کند سعی می کنم جواب این اعتماد را بدهم. همیشه انگیزه دارم، چه یک دقیقه بازی کنم و چه نود دقیقه.


اولادی در مورد رقابت مدعیان قهرمانی و اینکه پرسپولیس در حال حاضر بالاتر از استقلال قرار دارد تاکید کرد: پرسپولیس فقط یک امتیاز از ما بیشتر دارد و از حالا نمی توان پیش بینی کرد چه تیمی قهرمان می شود. به نظر من شانس چهار، پنج تیم بالای جدول یکسان است و تکلی
ف قهرمانی به دو هفته آخر کشیده خواهد شد.