امیرحسین فشنگچی بهترین پاسور لیگ که در اوج به سر می‌برد در بازی با پرسپولیس مصدوم شد تا باعث نگرانی […]

امیرحسین فشنگچی بهترین پاسور لیگ که در اوج به سر می‌برد در بازی با پرسپولیس مصدوم شد تا باعث نگرانی کادرفنی و هواداران ملوان شود.

 

 

 

امیرحسین فشنگچی بهترین پاسور لیگ که در اوج به سر می‌برد در بازی با پرسپولیس مصدوم شد تا باعث نگرانی کادرفنی و هواداران ملوان شود. در این رابطه گفت وگوی ۹۰ را با هافبک مصدوم انزلی‌چی‌ها بخوانید:

چشم خوردی؟


هر کسی من را می‌بیند و یا تماس می‌گیرد همین سئوال را می‌پرسد! نمی‌دانم واقعا همینطور است یا نه. آنقدر این سئوال را کرده‌اند که خودم هم شک کردم چشم خورده‌ام یا نه!

چه شد که مصدوم شدی؟


من فقط در آن صحنه صدای پایم را شنیدم و متوجه شدم چه شد.

سید جلال حسینی خطا نکرد؟

در آن صحنه سیدجلال روی من خطا کرد ولی نمی‌دانم با ضربه او مصدوم شدم یا زیر پای خودم خالی شد. واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد.

اگر خطا کرده باشد که باید پنالتی می‌گرفتند؟


چون آن لحظه زیاد یادم نمی‌آید نمی‌توانم نظر بدهم ولی فکر کنم روی من خطا کرد حالا شدید بود یا نه یادم نمی‌آید. چون درد شدیدی داشتم.

چرا باختید؟


ما به جز چند دقیقه ابتدایی در سایر دقایق برتر از پرسپولیس بودیم و حتی من شنیدم بعد از مصدومیت من هم ملوان چند موقعیت گل به دست آورده ولی نتوانسته از آن استفاده کند. فکر می‌کنم اگر من مصدوم نمی‌شدم نتیجه این نمی‌شد چون ملوان تازه بازی را به دست گرفته بود.

فکر می‌کنی بازی باید چند چند می‌شد؟


عادلانه‌ترین نتیجه تساوی بود و باید امتیازات تقسیم می‌شد.

فکر نمی‌کنی مصدومیت باعث شود رکورد پاس گل را به نفر دیگری بسپاری؟

من چند بازی مدافع بودم و اگر از اول جلو بازی می‌کردم آمارم بهتر از این بود ولی مطمئن باشید یک ماه دیگر برمی‌گردم و نمی‌گذارم آمارم را کسی از آن خود کند.

پرسپولیس قهرمان می‌شود؟

چرا نشود؟ این همه بازیکن دارد. پول هم که دارند باید قهرمان شوند.

فشنگچی، رضایی و نوری سه بازیکنی بودند که چند سال پیش به پرسپولیس آمدند و خیلی خوب هم کار کردند ولی دو نفر جدا شدند و فقط نوری مانده است. فکر می‌‌کنی موقع جدا شدن‌تان رسیده بود؟

به هر حال هر بازیکنی یک روز می‌‌آید و یک روز می‌‌رود. این یک قانون است و باید کنار آمد. الان اگر آب در یک جا بماند، می‌‌گندد چه برسد به فوتبالیست.

ناراحت نیستی که یک جوری برخورد کردند که از پرسپولیس بروی؟

درست است برخورد خوبی با من نشد ولی به نظرم باید این برخورد بد را به فال نیک گرفت چون از پرسپولیس که بیرون آمدم احیا شدم و ثابت کردم تمام شده نیستم.

فکر نمی‌‌کنی محمد نوری هم باید جدا می‌‌شد؟

تصمیم با خودش است و به نظرم چون سال جام‌جهانی است و نوری هم ملی‌پوش محسوب می‌‌شود باید تصمیم خوبی بگیرد. من نباید نظر بدهم ولی او باید کاری کند جام‌جهانی را از دست ندهد. کاری که هادی نوروزی و رضایی کردند و الان دارند خیلی خوب هم در تیم‌های جدید‌شان بازی می‌‌کنند.

الان خلعتبری، صادقیان و مسلمان مدعی شده‌اند مثلث مرگبار پرسپولیسی هستند. واقعا اینگونه است؟

اتفاقا ما سه بازیکن (فشنگچی، نوری و رضایی) چهار سال پیش این مثلث را تشکیل داده بودیم و بیش از نیمی از گل‌ها را به ثمر رساندیم و در پاس گل‌ها نیز اول بودیم. حالا کسانی که جدید آمده‌اند باید مثلث تشکیل بدهند دیگر.

جرقه‌ای که نیست؟


بعید می‌‌دانم جرقه‌ای باشد و افت کنند ولی این را بگویم این مثلث‌ها خیلی هم جدید نیست.