خواننده پرطرفدار موسیقی ایران در خصوص شرایط استقلال گفت:‌ استقلال از نظر کسب نتیجه خوب عمل کرده، اما هنوز نتوانسته […]

خواننده پرطرفدار موسیقی ایران در خصوص شرایط استقلال گفت:‌ استقلال از نظر کسب نتیجه خوب عمل کرده، اما هنوز نتوانسته کیفیت مطلوبی در بازی‌های خود ارائه دهد.

 

 

 

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران ، شهرام شکوهی، خواننده پرطرفدار موسیقی ایران در خصوص شرایط استقلال گفت:‌ استقلال از نظر کسب نتیجه خوب عمل کرده، اما هنوز نتوانسته کیفیت مطلوبی در بازی‌های خود ارائه دهد. من امیدوارم استقلال که امروز در جایگاه خوبی هم در جدول قرار دارد بتواند در ادامه لیگ بازی‌های جذاب‌تری را از خود به معرض نمایش بگذارد تا طرفداران بیشتری را هم به ورزشگاه بکشاند.


شکوهی در ارتباط با شانس قهرمانی استقلال در لیگ اظهار داشت: استقلال هم به اندازه همه تیم‌های بالای جدول شانس قهرمانی دارد و من امیدوارم این تیم در ادامه لیگ با کسب نتایج لازم بتواند عنوان قهرمانی را متعلق به خود کند.


این خواننده بازی با ملوان را اینگونه پیش‌بینی کرد: فکر می‌کنم استقلال بدون اینکه به مشکل بخورد بتواند این بازی را ببرد. هرچند که اعتقاد دارم بازی‌های حذفی همیشه سخت است و به هیچ‌وجه نمی‌توان آن را ساده حساب کرد. امیدوارم استقلال با پیروزی مقابل ملوان به دور بعد صعود کند.


شکوهی در ارتباط با دلایل استقبال کم‌تماشاگران از بازی‌های فوتبال گفت:‌ وقتی سردی هوا، گرانی بلیت و آلودگی‌هوا  همه برای نیامدن به ورزشگاه وجود دارد، هوادار این‌ها را
به جان بخرد و بیاید استادیوم و چه چیز را ببیند متاسفانه کیفیت بازی‌های لیگ امسال خیلی پایین آمده و به نظر من اگر کیفیت بازی‌ها بالاتر برود هوادار همه این شرایط سخت را تحمل می‌کند و به استادیوم می‌آید تا جذابیت بازی‌ها را با حضور خود در ورزشگاه بالا ببرد.