اختصاصی – استقلال برای مساوی به انزلی آمده بود         به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان ” […]

اختصاصی – استقلال برای مساوی به انزلی آمده بود

 

 

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان ” ملوان کلاب ” تیم بانوان ملوان بندر انزلی با نتیجه ۲-۱ مقابل بانوان استقلال تهران به پیروزی رسید .

 

گلهای این دیدار را برای ملوانان سارا قمی  در  دقیقه ۴ و معصومه حسرتی  دقیقه ۸۵ و سمیه خرمی دقیقه ۸۷ برای استقلال  به ثمر رساندند.

 

در این دیدار تیم بانوان ملوان موقعیت های زیادی را برای گلزنی ایجاد کردند و در دقیقه ۷۷ سارا قمی یک پنالتی را برای ملوانان از دست داد  استقلال برای مساوی راهی انزلی شده بود و در اکثر دقایق بازی به وقت کشی پرداختند و خیلی  از زمان بازی را با وقت کشی تلف کردند .

 

در حاشیه این بازی تیم بانوان استقلال که در ماه اخیر چندین بار در برنامه ۹۰ از بی پولی و کمبود امکانات صحبت کرده بودند امروز با اتوبوس VIP  و امکانات کامل به انزلی سفر کرده بودند .

 

در حالی که با تلاش ها و پیگیری های فراوان قیمت بلیط ها به نصف کاهش داده شده بود انتظار حضور تماشاگران زیادی برای تماشای این دیدار می رفت که تنها حدود  ۷۰ نفر به ورزشگاه آمده بودند .

 

ترکیب بانوان ملوان در این دیدار: زمرد سلیمانی، ستاره حبیب زاده، مینا هاشمی ، افسانه اقبال (پگاه نوری )، مریم ایراندوست ، مهسا پور محمدیان،  پرناز حسینعلی(یاسمن فرمانی)، سارا ظهراب نیا ، معصومه حسرتی،فروغ موری،سارا قمی

 

پرناز زاد حسنعلی (۲۹) و مینا هاشمی ( ۵۴) مریم ایراندوست ( ۸۳) از داور این بازی کارت زرد دریافت کردند .