مدافع استقلال در مورد دیدار تیمش مقابل ملوان در چارچوب مسابقات جام حذفی گفت: به هیچ‌وجه نمی‌توان ملوان را دست‌کم […]

مدافع استقلال در مورد دیدار تیمش مقابل ملوان در چارچوب مسابقات جام حذفی گفت: به هیچ‌وجه نمی‌توان ملوان را دست‌کم گرفت.

 

 

 

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم، و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، حنیف عمران‌زا ده در خصوص پیروزی تیمش مقابل داماش‌ و همچنین دیدار پیش‌رو مقابل ملوان به اظهار نظر پرداخت. حرف‌های مدافع آبی‌پوشان پایتخت را بخوانید:


*بازی مقابل داماش را چه طور دیدید؟


بازی سختی بود. آنها خیلی مقابل ما دوندگی داشتند و جنگنده ظاهر شدند اما خدا را شکر که بردیم تا خودمان را در کورس قهرمانی نگه داریم. البته چند موقعیت خوب هم برای گلزنی داشتیم که می‌توانستیم از آنها بهتر استفاده کنیم اما توپ‌های‌مان به گل تبدیل نشد.


*خودتان هم در این بازی موفق به گلزنی شدید.


ما روی ارسال‌ها و ضربات کاشته خیلی تمرین کرده بودیم و خدا را شکر توانستم از این طریق به گل برسیم. زدن گل‌های ۳ امتیازی مزه دیگر دارد از این‌رو من شیرینی این گل را بیشتر احساس کردم.


*بعد از گلزنی به سمت نیکبخت رفتید. دلیلش چه بود؟


اصولاً‌ با علیرضا نیکبخت در اردوها هم‌اتاق هستم و همیشه باهم صحبت می‌کنیم. قبل از بازی هم به او قول داده بودم که گل می‌زنم به همین دلیل به سمت او رفتم و شادی‌ام را با نیکبخت تقسیم کردم.


*این انتقاد بر استقلال وارد است که زیبا بازی نمی‌کند. شما به عنوان بازیکن این تیم چه نظری دارید؟


اصل پیروزی و کسب ۳امتیاز است که خوشبختانه ما به آن می‌رسیم. استقلال اگر خوب بازی کند اما نبرد هیچ‌کسی راضی نیست. البته دلیل اینکه ما هنوز به شرایط ایده‌آل خود نزدیک نرسیده‌ایم به این برمی‌گردد که در هر بازی چند غایب داریم وگرنه اگر تیم کامل خود را در اختیار داشته باشیم خیلی بهتر می‌توانیم بازی کنیم.


*دلیل استقبال کم هواداران از بازی‌ها را چه می‌دانید؟


واقعاً نمی‌دانم چرا هواداران به استادیوم  نمی‌آیند. آنها چند وقت است که تنهای‌مان گذاشته‌اند اما امیدوارم هرچه زودتر از این تنهایی در بیاییم و با حضور پرتعداد هواداران‌مان مقابل حریفان به میدان برویم.


*پیش‌بینی شما از بازی با ملوان چیست؟


ملوان تیم خوب،‌ جوان و دونده‌ای است و به هیچ‌وجه نمی‌توانیم این تیم را دست‌کم بگیریم خصوصا که در جام‌حذفی اصلاً نباید اشتباهی مرتکب شویم. امیدوارم با شکست دادن ملوان صعود کنیم.


*بحث جدایی منتظری  از استقلال وجود دارد. شما به عنوان همبازی پژمان چه نظری در این خصوص دارید؟


پژمان زحمات زیادی برای استقلال کشیده اما این تصمیم شخصی خودش است و من به عنوان بازیکن استقلال نمی‌توانم نظری در خصوص تصمیم اوبدهم، فقط می‌توانم بگویم دوست دارم
او در استقلال بماند و اگر هم تصمیم به رفتن دارد ان‌شاءالله هرجا که هست بتواند مثل حضورش در استقلال موفق عمل کند.