رئیس هیئت فوتبال انزلی گفت: نگهداری ورزشگاه تختی انزلی برعهده باشگاه ملوان است.       محمود رمضانی در گفت‌وگو […]

رئیس هیئت فوتبال انزلی گفت: نگهداری ورزشگاه تختی انزلی برعهده باشگاه ملوان است.

 

 

 

محمود رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی  خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه دراگان اسکوچیچ پس از شکست مقابل پرسپولیس عنوان کرده زمین ورزشگاه تختی بیشتر شبیه گاو بازی است تا زمین فوتبال اظهار داشت: این استنباط خود سرمربی است تا حدودی بر روی زمین کار شده است البته در مجموع بحث نگهداری زمین بر عهده خود باشگاه است.


وی ادامه داد: به غیر از ملوان هم تیم دیگری در این ورزشگاه بازی نمی‌کند. در فصل پاییز و زمستان کمی زمین رو به فرسایش می‌رود. البته با همکاری‌هایی که بین هیئت فوتبال و باشگاه صورت گرفته این زمین از گذشته خیلی شرایطش بهتر شده است.


رئیس هیئت فوتبال انزلی یادآور شد: شاید در برخی نقاط زمین به علت تکل‌هایی که صورت گرفته چاله‌هایی به وجود آمده باشد. اما همین موارد هم اصلاح شده است نظر او محترم است، اما فکر نمی‌کنم ورزشگاه زیاد مشکل داشته باشد. نسبت به گذشته وضعیت بهتری دارد.


رمضانی تاکید کرد: اگر ورزشگاه مشکلی دارد برای هر دو تیم بوده است. در بازی روز گذشته ملوان ۴-۵ موقعیت به دست آورد اما نتوانست از آنها استفاده کند. در مقابل پرسپولیس توانست از فرصت‌های به دست آمده خود استفاده کند و در صحنه‌ای هم به گل رسید.


وی در مورد اعتراض برخی بازیکنان پرسپولیس به نامهربانی تماشاگران انزلی خاطرنشان کرد: این نامهربانی‌ها در همه جا وجود دارد و فکر می‌کنم در انزلی این موضوع کمتر از نقاط دیگر است. در برخی شهرها این مسائل پررنگ‌تر است. به هر حال به نظرم عواملی وجود دارد
که هوادار را تحریک می‌کند.