سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم می‌تواند قهرمان لیگ شود، عنوان کرد: مطمئنا ما به […]

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم می‌تواند قهرمان لیگ شود، عنوان کرد: مطمئنا ما به دنبال قهرمانی لیگ هستیم و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی دایی در پایان دیدار ملوان و پرسپولیس در نشست خبری‌ اظهار داشت: بازی سنگین و برای ما حساس بود. این دیدار برای ملوانی‌ها هم بسیار حساس بود و ۳ امتیاز این دیدار می‌توانست برای این تیم بسیار خوب باشد.

وی افزود: بازی را بد شروع نکردیم و در زمان خیلی خوبی هم به گل رسیدیم، بعد از گل ما هم ملوان فشار زیادی آورد اما آنها نتوانستند موقعیت‌های خود را تبدیل به گل کنند. ما هم موقعیت‌هایی داشتیم و می‌توانستیم فاصله خود را بیشتر کنیم اما از موقعیت هایمان استفاده نکردیم و در ادامه نیز بازی روندی را طی کرد که در نهایت با همان یک گل به پایان رسید.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم می‌تواند قهرمان لیگ شود، عنوان کرد: مطمئنا ما به دنبال قهرمانی لیگ هستیم و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم. از روز اول هم هدفمان همین بود و اینکه حتما برای سال آینده آسیایی شویم و البته بگویم در همان ابتدای لیگ نیم‌نگاهی هم به قهرمانی داشتیم.

دایی در پاسخ به سوال تسنیم مبنی بر اینکه بعد از ۸ سال در انزلی پیروز شدند و هواداران به وی توهین کردند گفت: من انزلی‌چی‌ها را دوست دارم و به آنها علاقه‌مند هستم. نمونه آن غفور جهانی است که بسیار زیاد دوستش دارم و می‌خواهم هر روز با او صحبت کنم. در شهر انزلی انسان‌های بزرگی حضور دارند و من به خاطر این اتفاقات اظهار تاسف می‌کنم.


وی با اشاره به بازی تیمش برابر ملوان عنوان کرد: در نیم فصل اول تغییرات زیادی در خط حمله و هافبک خود داشتیم و برای هماهنگ‌ شدن بازیکنان احتیاج به زمان بود. این زمان سپری شد و دیدید که نتیجه هم گرفتیم و اکنون ترکیب خوبی در خط حمله خود داریم که بازیکنانم روی زمین خیلی خوب کار می‌کنند.


سرمربی پرسپولیس ادامه داد: امروز زمین این اجازه را به بازیکنان تکنیکی من نداد که روی زمین بازی کنند و برنامه‌های خود را پیش ببرند. فوتبال اکنون طوری شده که اگر یک اشتباه کوچک انجام دهی چند پله در جدول پایین می‌آیی و ما نمی‌خواستیم اشتباه کنیم.