ترکیب تیم فوتبال ملوان انزلی برای بازی با پرسپولیس مشخص شد.       به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های فوتبال پرسپولیس […]

ترکیب تیم فوتبال ملوان انزلی برای بازی با پرسپولیس مشخص شد.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز و در ورزشگاه مهدی انزلی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که حاشیه‌های قبل از این بازی را در زیر می‌خوانید.

*هنگامی که هواداران پرسپولیس برای گرم کردن بدن‌های خود وارد زمین شدند ملوانی‌ها با شعار« سیاست، تبانی، قهرمانی» به پرسپولیسی‌ها اعتراض‌هایی داشتند.

*دو دستگی هواداران ملوان در قبال سیدجلال حسینی نیز در نوع جالب بود. تعدادی از آنها سید جلال را تشویق کردند و تعدادی دیگر به او اعتراض داشتند.

*لیدر باشگاه ملوان در ابتدای بازی به سمت پرسپولیسی‌ها رفت و در اقدامی قشنگ به آن خوش‌آمدگویی گفت.
*خوش و بش گرم خلعتبری با رافخائی، مسلمان با ملوانی‌ها و فشنگچی با بازیکنان پرسپولیس در وسط زمین باعث شد تا هواداران ملوان دقایقی بازیکنان دو تیم را تشویق کنند.

*هواداران ملوان عکس بزرگی را از مازیار زارع به ورزشگاه آوردند و به شدت او را با لقب مازیار قایقران تشویق می‌کنند. زارع هم برخورد گرمی با پرسپولیسی‌ها داشت.

*بازیکنان ملوان با لباس‌های آبی برای گرم کردن به داخل ورزشگاه آمدند که همین موضوع باعث شد که هواداران پرسپولیس با شعار شش‌تایی‌ها تیم خود را تشویق کنند.

*صادق درودگر نیز قبل از شروع بازی امروز به بازیکنان پرسپولیس خوش‌آمدگویی گفت.

*ترکیب تیم فوتبال ملوان نیز در بازی امروز مشخص شد: صادقی، مازیار زارع، کوروشی، سید صالح آهی، عزیز معبودی، مهدی شیری، سعید یوسف‌زاده، فشنگچی، ثاقبی، رحمانی و جلال رافخائی.