هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: مقابل ملوان بازی خوبی انجام دادیم. آنها دو توپ روی دروازه ما آوردند و […]

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: مقابل ملوان بازی خوبی انجام دادیم. آنها دو توپ روی دروازه ما آوردند و به گل تبدیل شد و خیلی راحت شکست خوردیم.

 

 

 

محمود تیغ‌نورد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شکست استقلال خوزستان مقابل ملوان در هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: متأسفانه خیلی خوب بازی کردیم اما از موقعیت‌هایمان بهره نبردیم. آنها دو توپ روی دروازه ما آوردند که به گل تبدیل شد و خیلی راحت شکست خوردیم.


وی افزود: گل اول را روی یک ضربه ایستگاهی و اشتباه در جایگیری دریافت کردیم در صحنه گل دوم داور در گرفتن پنالتی دچار اشتباه شد متأسفانه همه اشتباه داوری را در بوق و کرنا می‌کنند اما هیچ کس از اشتباهاتی که هر هفته علیه ما رخ می‌دهد، صحبتی نمی‌کنند.


تیغ‌نورد با اشاره به اینکه استقلال خوزستان در نیم‌فصل دوم نتایج بدی نگرفته است، تأکید کرد: ما به غیر از این مسابقه در بازی اول ذوب آهن را در خانه خودش شکستیم مقابل سایپا و مس کرمان که دو تیم خوب لیگ هستند به تساوی رسیدیم تنها در مقابل ملوان بد نتیجه گرفتیم البته نباید فراموش کنیم ۱۱ هفته دیگر تا پایان لیگ برتر باقی مانده که در صورت کسب نتیجه می‌توانیم به جایگاه بهتری دست پیدا کنیم.


هافبک استقلال خوزستان در مورد درگیری با مازیار زارع در جریان مسابقه با ملوان، خاطرنشان کرد:‌ افرادی که در زمین جنگنده کار می‌کنند دچار مشکل می‌شوند در صحنه‌ای مازیار زارع روی یکی از دوستان من خطا کرد که از او درخواست کردم آرام تر بازی کند. همین مسئله برخی جدل‌های لفظی را به وجود آورد که مسئله خاصی نبود و پس از آن با یکدیگر دست دادیم. این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد و کاملا طبیعی است.


وی در مورد رویارویی با نفت تهران در هفته بیستم لیگ برتر، اظهار داشت: نفت تهران تیم بسیار خوبی است و امسال نتایج مناسبی کسب کرده‌ است. می‌توانیم این تیم را شکست دهیم و برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم. آنها تیم قابل احترام، باثبات و با نظمی هستند که انشاءالله بتوانیم مقابل نفت به پیروزی برسیم.


تیغ‌نورد در پایان تأکید کرد: من در نیم فصل دوم به استقلال خوزستان آمدم و فکر نمی‌کردم این تیم اینقدر جوان باشد. میانگین سنی ما باور کنید از همه تیم‌ها کمتر است اکثر نفرات ما را بازیکنان دهه ۷۰ تشکیل می‌د
هند باشگاه ساختار بسیار خوبی دارد و مطمئنا می‌توانیم در ادامه نتایج قابل قبولی راکسب کنیم.