داوران: – محمدرضا اکبریان، کمک‌ها: میرزابیگی و مهدی عالیقدر، داور چهارم:اشکان خورشیدی   ناظر داوری: – جواد تقی پور محرومان: – […]

داوران:

– محمدرضا اکبریان، کمک‌ها: میرزابیگی و مهدی عالیقدر، داور چهارم:اشکان خورشیدی

 


ناظر داوری:

جواد تقی پور

محرومان:

مصدومان:

– امید عالیشاه (پرسپولیس)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۲۷ امتیاز در رده هفتم قرار دارد و با برد می تواند تا رده ششم صعود کند، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط تا رده هشتم وجود دارد.

آخرین دیدار :

– استقلال صنعتی ۰ – ۲ ملوان

– پرسپولیس ۱ – ۰ سایپا

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

ملوان ۲۷% این مسابقات را با برد(۶)، ۳۸.۳% را با مساوی(۹) و ۳۴.۷% را با شکست(۸) پشت سر گذاشته است.

 

عکس نوشت :

عکس فوق مربوط به دیدار ملوان و پرسپولیس در دوره نهم لیگ برتر در انزلی می باشد که ملوان موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ به برتری برسد، گل های ملوان را در آن دیدار توسط  محمد حیدری و پژمان نوری به ثمر رسید.

مصاحبه :

دراگان اسکوکیچ در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: هیچ مصدوم و محرومی نداریم و برای بازی فردا مقابل پرسپولیس آماده هستیم. بعد از بازی با استقلال خوزستان اعتماد به نفس بیشتری کسب کردیم و من احساس خوبی به بازی مقابل پرسپولیس دارم. پرسپولیس تیم فوق‌العاده‌ای است و اینکه این تیم در صدر جدول حضور دارد معنی همین حرف من است اما نمی‌خواهم درباره آنالیز این تیم صحبتی بکنم و فقط می‌گویم که ما هم در دو ماه اخیر تیم خوبی بودیم.

ترکیب احتمالی:

ایمان صادقی، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی، احمد آهی، عزیز معبودی، سعید یوسف زاده، مازیار زارع، امیرحسین فشنگچی، مهدی شیری، محسن یوسفی و سید جلال رافخایی

اعداد و ارقام:

رو در رو :

– آخرین دیدار دو تیم در انزلی چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۱ در ساعت ۱۵:۱۵ از هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر و به قضاوت احمد صالحی برگزار شد که در پایان با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید، گل های ملوان در این دیدار توسط مازیار زارع از روی ضربه  ایستگاهی و احمد آهی بدست آمد.

آفساید:

– بازی دو تیم ملوان و پرسپولیس از هفته بیستم لیگ برتر از ساعت ۱۴.۳۰ در ورزشگاه تختی انزلی آغاز خواهد شد، بنا به گزارش سایت ها هواشناسی دمای هوا در ساعت شروع بازی بین ۱۴ درجه سانتی گراد و شرایط جوی هم آفتابی خواهد بود.

– در این فصول اخیر ملوان همیشه برابر پرسپولیس در انزلی موفق بوده و آخرین برد قرمزپوشان پایتخت به ۲۸۳۶ روز قبل بر می گردد!
– در ۲۳ بازی دو تیم ۶۰ گل رد و بدل شده است که سهم ملوان ۲۸ گل و سهم پرسپولیس ۳۲ گل می باشد، دو تیم در این ۲۳ دیدار تنها یکبار بازی را بدون گل به پایان رسانده اند.
– مازیار زارع، امیرحسین فشنگچی، سید جلال حسینی، محسن مسلمان بازیکنانی هستند که  برای هر دو تیم در لیگ برتر به میدان رفته اند.
– سید جلال رافخایی با ۳ گل بهترین گلزن ملوانان در برابر پرسپولیس می باشد، هر ۳ نیز در انزلی به ثمر رسیده است.


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)