رافخایی:خدا عزت بدهد دوباره آقای گل می شوم

«پرسپولیس امسال واقعا نشان داده نسبت به فصول قبل تیم متفاوتی شده .آنها تیم یکدست و خوبی دارند اما ما […]

«پرسپولیس امسال واقعا نشان داده نسبت به فصول قبل تیم متفاوتی شده .آنها تیم یکدست و خوبی دارند اما ما هم جلوی چشم هواداران مان بازی می کنیم

 


سایت گل – این هفته جدال ملوان – انزلی در شمال دیدنی خواهد شد و قطعا یکی از مردان ویژه این میدان سیدجلال رافخایی بهترین گلزن ففصل قبل لیگ برتر  و مهاجم  ۸گله قوی سپید است که درباره شرایط این روزهای تیمش می گوید:«الحمدلله شرایط خوب است.بعد از برد استقلال اهواز که واقعا بازی ۶ امتیازی بود کم کم به شرایط ایده آل نزدیک می شویم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.»

 

 

وی درباره بحث مالکیت  باشگاه و حضور محجوب در راس ملوان می گوید:«در این بحث تا حل کامل مشکلات کار زیادی داریم اما فعلا یک مبلغ ناچیزی از قراردادهای این فصل مان پرداخت شده.البته ظاهرا خود آقای محجوب در خارج از کشور تشریف دارند و هنوز ایشان را از نزدیک ندیده ایم.منتظیم برگردند تا ببینیم چه اتفاقاتی رخ می دهد.»

 

 

رافخایی درباره بازی پرسپولیس می گوید:«پرسپولیس امسال واقعا نشان داده نسبت به فصول قبل  تیم متفاوتی شده .آنها تیم یکدست و خوبی دارند اما ما هم جلوی چشم هواداران مان بازی می کنیم .می خواهیم بازی خوبی انجام دهیم که امیدوارم با سه امتیاز توام شود.»

 

 

مهاجم گلزن انزلی چی ها با اشاره به بازی رفت می گوید:«بازی مقابل تیم های استقلال و پرسپولیس آن هم در ورزشگاه آزادی شرایط خاص خودش را دارد  و تحت هر شرایطی دشوار است.آن بازی هم در اوایل فصل برگزار می شد و تیم ما هماهنگ نبود .از طرفی در آن بازی گل آفساید خوردیم و با همان گل باختیم.الان شرایط مان نسبت به چند ماه قبل خیلی فرق کرده و کادر فنی نقطه نظرات خود را به تیم ارائه می دهد که امیدوارم به درستی از آنها استفاده کنیم و شرمنده هواداران مان نشویم.»

 

 

پرسپولیس خیلی سخت در انزلی نتیجه می گیرد.جلال در این باره می گوید:«دقیقا همین طور است.جدا از اینکه تیم مان الان هماهنگ شده و شرایط خوبی دارد در این بازی حمایت هواداران مان را داریم که امیدوارم هم بازی خوبی ارائه کنیم هم سه امتیاز را بگیریم.»

 

 

این هفته همه مدعیان آقای گلی گل زدند.از جلال می پرسیم چه کسی آقای گل می شود و این رقابت تا کجا ادامه خواهد داشت:«واقعا همه آنهایی که در کورس آقای گلی هستند لیاقت کسب این عنوان را دارند.من هم می جنگم اما هر چه خدا بخواهد همان می شود و هر کسی آقای گل شود به او تبریک می گویم.»

 

 

به رافخایی می گوئیم برایت مهم نیست که برای دومین فصل پیاپی آقای گل شوی که می گوید:«من تمام تلاشم را می کنم تا برای تیمم مثم ثمر باشم و البته گل هم بزنم.اگر خدا عزت بدهد این اتفاق می افتد.عزت دست خداست و اگر او به من عزت بدهد لطف زیادی در حقم کرده است.

 

 

منبع : گل

دیدگاه هواداران درباره این مطلب

ایشالا که خدا بهت عزت میده جلال جان
اما باید خیلی تلاش کنی

0

0

……………..درود..تاریخ ملوان…دوم دی ۱۳۶۷ ….۲۵ سال قبل در چنین روزی……..۲/۱۰/۱۳۶۷ ..در چهارچوب جام حذفی ملوان بندرانزلی۲ _ماشین سازی تبریز۰… گلها حمید محمدیان دقایق ۲۶و ۷۸ ……………………………ملوان و ملوانان !سه شنبه در تختی انزلی دیگر بار بت متعفنی چون بیروزی تهران را در هم شکنید……………………..اقای درودگر و همفکرانش!زمین برود اسمان و اسمان بیاید زمین باز هم برای ملوان و ملوانان “عشق و احساس” مهمتر است از عقل و منطق………………………ایا عصر سه شنبه در محل کارم”(دفتر روزنامه اعتماد)و به افتخار استیلای ملوان بر بیروزی این منم که از جای بر می خیزم ؟؟ و یا همکارانند که احیانا از نتیجه گیری بیروزی در دفتر روزنامه از شدت شور وشعف ترانه (امنه امنه چشم تو جام شرابه منه ..را ))سر خواهند داد؟؟؟………………………….مطمئنا وقطعا منم که به افتخار موفقیت ملوان از جای برخاسته و برای تسلی همکاران هوادار بیروزیکه مغمومند از شکست و تار و مار شدن بیروزی مقابل ملوان… برایشان این اهنگ را خواهم گذاشت::جاده و اشک مهیاست بیایید بروید!!!!….. و سرور اس اس یا قرمزیا {ملوانه قهرمانه اسیا}……. جان ملوان بندرانزلی تنها تیم بدون باخت ایرانی در جام باشگاه های اسیا………………….

0

0

خواستن وتوانستن است به امید خدا.

0

0

جلال تو همه سایتا نوشتنن جلال با پنالتی آقای گل میشه.آبای تو اصلا واسه خودت نزار ایناا همه نشونه(….سوزیه).ایشاله واسه دومین بار اونم پشت سره هم آقای گل میشی.فقط تا میتونی بزن

0

0

سید جان باید یکم جنگنده تر بازی کنی و توپ گیری کنی ، با فشار اوردن روی مدافعان حریف چه بسا بتونی از غفلتشون استفاده کنی ، تو باهوشتر از تمام مهاجمان لیگی ، اونا در حد تو نیستند ، فقط توی موقعیتها درست تصمیم بگیر ، مهاجم خوب اونه که بتونه از یه موقعیت یه گل بسازه که تو این توانایی رو داری.
میخوام توی برزیل ببینمت

0

0

اقای جلال رافخائی وآقای گوروشی آقای فشنگ چی ومازیار خان ووبچه های خوب ملوان .دوست دارم .قبل از بازی با پرسپولیس .چند کلمه ای گیلکی بنویشتم .بتانید بخوانید ..اگر هر وقت توپ بید اید . دروازه میان نیشه. .زیاد خودتان فشار ناورید. سعی بکنید .مثل اندفعه گل فولاد خوزستان بزئمی .انکاره بکونید. امان گیلکی اجور گل ویا اجور حرکتانا جی گیمی. …..پشمی. آفرین ..بعضی موقع کار گره خوره مجبورا باید از ان فندان بیشتر استفاده بکونیم. .انشائ اله متوجه بوبودی کی من چی بگوتم.پس تا فردا .چند تا از ان فندان یاد باورید.

0

0

آقای جلال خان کسی بالا سر ماها هست (خدا).اگر بخواهد به آدمها حال بده یجوری حال شو میده ..یکی میگه اینجوری .ان یکی میگه انجوری .بی خیال این حرفها .اونی که بالی سرشماست آنقدر دوست ات داره . می خواهد شمارا بهترین پنالتی زن دنیا بکنه ..مثل علی دائی……….آنشائاله دوباره به تیم ملی دعوت بشی . تا پنالتی های جام جهانی را تو بزنی

0

0

ارسال دیدگاه برای کاربران غیرعضو

*

code