هدایتی: هفته آینده یک تیم اروپایی را می‌خرم/ با تیم‌های انگلیسی و غیرانگلیسی صحبت کرده‌ام     حسین هدایتی در […]

هدایتی: هفته آینده یک تیم اروپایی را می‌خرم/ با تیم‌های انگلیسی و غیرانگلیسی صحبت کرده‌ام

 

 

حسین هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم عنوان کرد: در پی صحبت‌هایی که با دوستانم داشتم برای خرید امتیاز یک تیم اروپایی به توافقات اولیه دست یافتم. با یک تیم انگلیسی و یک تیم غیرانگلیسی مذاکراتی انجام شده و قرار است در هفته آینده صحبت‌های نهایی صورت گیرد.

 

وی ادامه داد: در این مدت پیشنهاداتی از  تیم‌هایی در ایران داشتم اما به دلیل برخی مسائل دوست ندارم در ایران کار تیمداری انجام دهم و به همین دلیل ترجیح دادم در خارج از کشور مالکیت یک تیم را برعهده بگیرم.

هدایتی با امتناع از اعلام نام این دو تیم تاکید کرد: تا نهایی شدن کار قصد ندارم اسمی بیاورم. تمام توافقات صورت گرفته و مراحل پایانی در حال انجام شدن است. در چند سال گذشته هم پیشنهادهایی از تیم‌های خارجی به من شده بود اما قبول نکردم، با این حال در حال حاضر به این نتیجه رسیدم که در خارج از ایران تیمداری کنم.

 

وی اظهار داشت: این موضوع می‌تواند یک تجربه خوب باشد تا ایرانی‌ها در خارج از کشور نام کشورمان را مطرح کنند. با این کار می‌توان تصویر اشتباهی که برخی کشورها از ایران را دارند را پاک کرد و نشان داد ایران و ایرانی دنبال صلح و دوستی است.

مالک باشگاه استیل آذین در پایان به تسنیم گفت: من هر کجا باشم سرباز کوچک نظام هستم و برای حفظ ایران از جانم مایه می‌گذارم.