اختصاصی – سیامک کوروشی در ۴ بازی اخیر ۳ گل را برای ملوان به ثمر رسانده است و نقش پر […]

اختصاصی – سیامک کوروشی در ۴ بازی اخیر ۳ گل را برای ملوان به ثمر رسانده است و نقش پر رنگی در پیروزی های اخیر ملوان داشته است . پیش از بازی با پرسپولیس گفتگویی را با شماره ی ۵ ملوان ترتیب دادیم که می توانید در ادامه مشاهده نمایید . کوروشی در ابتدا گلایه هایی داشت بابت اینکه چرا در ۲ فصل اخیر که در انزلی بوده سراغی از او گرفته نشده است و ما نیز برای وی در مورد سختیِ پیدا کردن بازیکنان غیر بومی ملوان برای مصاحبه گفتیم و همکاری هایی که گاهی اوقات برای این موضوع با سایت باید صورت بگیرد اما … ! در ادامه می توانید گفتگوی پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” را با مدافع گلزن ملوان مطالعه نمایید .

 

ملوان کلاب : از بازی استقلال اهواز شروع کنیم که یک بار دیگر ملوان خارج از خانه پیروز شد .

 

بازی با استقلال اهواز را بد شروع کردیم اما در نیمه دوم بازی فوق العاده خوبی را ارائه کردیم و به نتیجه رسیدیم . برای ما واقعا فرق نمی کند که بیرون از خانه بازی کنیم با داخل خانه ، هفته ی گذشته هم واقعا روی یک اتفاق به راه آهن در انزلی باختیم و این از خوش شانسی راه آهن بود که به نظر من یک تلنگر بود بعد از بردهای پیاپی که به دست آوردیم شاید کمی مغرور شده بودیم که این باخت باعث شد به خودمان بیاییم و بار دیگر برد خوبی را در خارج از خانه کسب کنیم .

 

ملوان کلاب : سه گل زده در ۴ بازی اخیر آمار قابل توجهی است برای یک مدافع .

 

بیشتر از اینکه از گلهای خوشحال باشم ، خوشحالم که توانستم به ملوان کمک کنم برای کسب پیروزی ، اما در بین این گلها گلی که دقیقه ۹۴ به صبای قم زدم بیش از بقیه چسبید چون اولین گلی بود که در لیگ به ثمر رساندم و در حالی که موقعیت های زیادی را از دست داده بودیم و شدیدا به سه امتیاز بازی نیاز داشتیم توانستم یک گل سه امتیازی را بزنم . در مجموع خوشحالم که هم پایم به گل زنی باز شد هم توانستم مردم انزلی را خوشحال و راضی کنم .

 

ملوان کلاب : با احمد آهی زوج خوبی را تشکیل دادید .

 

آره من خیلی با احمد هم داخل زمین و هم بیرون زمین راحت هستم ، ما سال گذشته هم در ابتدای فصل با هم بازی می کردیم که بعد تغییراتی به وجود آمد که موجب شد نیمکت نشین شوم .

 

 

ملوان کلاب : جدایی پاشنکو لطمه ای به تیم نمیزنه ؟

 

به هر حال پاشنکو دروازه بان بسیار خوبی است و یکی از بهترین بازیکنان ما بود اما به نظرم رفتن او آن هم در میانه ی فصل کمی غیر حرفه ای بود . به هر حال او هم زندگی اش برایش مهم بود ولی این موجب نمی شود به تیم ما لطمه ای بخورد چون ما ایمان صادقی و آرمین رحیم زاده را داریم که دروازه بانان بسیار خوبی هستند شما در همین دیدار دیدید که ایمان صادقی چه واکنش هایی نشان داد و توپهایی را گرفت که برای بسیاری از دروازه بانان دفع آن ضربات مشکل بود . ایمان خیال تمام بازیکنان را از بابت دروازه راحت کرد .

 

ملوان کلاب : قراردادت پایان فصل به اتمام می رسد ، چه تصمیمی برای آینده داری ؟

 

من به عنوان بازیکن سرباز به ملوان آمدم و هنوز یک سال دیگر با نفت تهران قرارداد دارم بنا بر این فعلا نمی توانم با توجه به قرارداد حرفه ایم راجع به فصل آینده صحبتی کنم .

 

ملوان کلاب : نظرت در مورد مالک جدید باشگاه چیست ؟

 

جو درون تیم خوب است به هر حال کمی از قرارداد بچه ها پرداخت شده است و امیدوارم بقیه مبالغ نیز سر وقت پرداخت شود . ما هنوز چیزی در مورد مالک جدید باشگاه نمی دانیم و فقط اسمش را شنیدیم ، هنوز جلسه معارفه ای برگزار نشده که بازیکنان و مدیریت جدید یکدیگر را ببینند و صحبتی بکنند و همدیگر را بشناسیم . امیدوارم هر چه سریعتر این اتفاق بیفتد .

 

ملوان کلاب : چه رتبه ای برای ملوان پیش بینی می کنی ؟

 

یش بینی اش سخت است اما با توجه به روندی که داریم مطمئنم که در رده ی خوبی قرار خواهیم گرفت . تیم ما خوشختانه شخصیت خودش را پیدا کرده است و این بسیار مهم است . ما دیگر به رده های پایین جدول فکر نمی کنیم و فقط می خواهیم موفقیت های بیشتری را کسب کنیم . فکر می کنم تمام تیمهایی که چه در انزلی با ما بازی دارند و چه خارج از انزلی باید از ملوان بترسند !

 

ملوان کلاب : نظرت در مورد بازی این هفته مقابل پرسپولیس چیست ؟

 

الان دیگر برای ما تیم پایین جدولی و بالای جدولی فرقی ندارد ، همه ی بازی ها برای ما حساس هستند و ما باید باهوش باشیم تا بتوانیم امتیازها را خوب جمع کنیم تا در پایان فصل در رتبه ی خوبی قرار بگیریم . بازی با پرسپولیس هم مهم است اما نباید انقدر بزرگش کنیم که نتوانیم از پس آن بر بیاییم و نه انقدر بازی را بی اهمیت کنیم که به راحتی امتیاز از دست دهیم . بی شک با حمایت هوادارانمان این بازی را هم سعی می کنیم مانند سایر بازی ها نمایش خوبی داشته باشیم و یک برد دیگر را کسب کنیم .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی ؟

 

می خواهم از پدر و مادر و خواهرم تشکر کنم که خیلی به من کمک کردند و همیشه همراهم هستند . همچنین از مردم انزلی که همیشه با من برخورد خوبی داشتند تشکر ویژه میکنم و خوشجالم که در انزلی و برای ملوان بازی می کنم ، امیدوارم با تلاش بیشتر بتوانیم مقام خوبی را برای هواداران در پایان فصل کسب کنیم .

 

 

میثم شاهین

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)