سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان که تیمش از ۳ دیدار نیم فصل دوم ۵ امتیاز کسب کرده امیدوار است بازیکنانش […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان که تیمش از ۳ دیدار نیم فصل دوم ۵ امتیاز کسب کرده امیدوار است بازیکنانش مقابل ملوان انتقام شکست بازی رفت را بگیرند.

 

 

 

عبدالله ویسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد دیدار تیمش مقابل ملوان اظهار داشت:بازی سختی را پیش‌رو داریم اما درصدد هستیم انتقام شکست دیدار دور رفت را از ملوان بگیریم و ۳ امتیاز با ارزش دیدار رابه حساب‌مان واریز کنیم.

وی افزود: ملوان با اسکوچیچ در این فصل تیم خوبی نشان داده اما در طرف مقابل ما هم در ۸ بازی قبلی فقط یک شکست داشتیم و نشان دادیم به لحاظ کار تیمی به ثبات خوبی رسیده‌ایم و خیلی سخت به تیم‌های دیگر امتیاز می‌دهیم.

سرمربی استقلال خوزستان در پاسخ به این سوال که در خصوص اختلاف تیم ملی و بعضی از باشگاه‌ها حق را به کی‌روش می‌دهد یا مربیانی که تیم‌شان درگیر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا است، تصریح کرد: باشگاه‌ها و تیم ملی باید در مورد مشکل به وجود آمده با هم تعامل کنند چون هم موفقیت  تیم ملی مهم است و هم حضور نمایندگان ایران در آسیا و مطمئنا کی‌روش با منطق فوتبالی قوی و برنامه‌ریزی دقیقی که دارد، فردی است که نشان داده اهل تعامل است و نمایندگان ایرن در لیگ قهرمانان آسای نباید نگران تعامل با کی‌روش باشند.