داوران: – بابک وسیله بر، علیرضا کناری ، فرزاد بهرامی و محمد کمانی بابک وسیله بر از سال ۱۳۸۹ در […]

داوران:

– بابک وسیله بر، علیرضا کناری ، فرزاد بهرامی و محمد کمانیبابک وسیله بر از سال ۱۳۸۹ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش ملی (۱۳۸۲) است. وسیله بر از سال ۱۳۷۳ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته کشاورزی است و در حال حاضر به عنوان مسئول فضای سبز در شهرداری کرج فعالیت می کند. وسیله بر تا کنون در لیگ برتر ۱۳ بار قضاوت نموده است که در آنها ۵۳ کارت زرد و یک کارت قرمز خود استفاده کرده است . همچنین وی تنها در این فصل تنها ۲ بازی را سوت زده است که در این دو بازی ۱۱ کارت زرد از جیب خود بیرون کشیده است .

ناظر داوری:

هادی شکور

محرومان:

مصدومان:

– علی رمضانی (ملوان)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۲۴ امتیاز در رده هشتم قرار دارد و با برد می تواند تا رده ششم صعود کند، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط تا رده دهم وجود دارد.

آخرین دیدار :

– ملوان ۰ – ۱ راه  آهن

– سایپا ۱ – ۱ استقلال خوزستان

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

تیم استقلال صنعتی خوزستان برای اولین بار در لیگ برتر حضور دارد و تنها بازی دو تیم به بازی رفت این فصل بر می گردد که با برتری ۲ بر ۱ ملوانان خاتمه یافت.

مصاحبه :

دراگان اسکوکیچ در نشست خبری پیش از بازی با استقلال گفت: به تیم استقلال احترام می‌گذاریم. این تیم خوب فوتبال بازی می‌کند و مربی فوق‌العاده‌ای دارد. این تیم زیاد سیستم و بازیکنان خود را تغییر داده است ولی سبک بازی‌شان به یک صورت و با آن فلسفه‌ای که داشته‌اند، بوده است. تیم من برای این دیدار آماده است و انتظار بازی خوبی را هم داریم که همراه با نتیجه مثبت باشد. من هیچ موقع به یک امتیاز بازی فکر نمی‌کنم و اگر هم بعد از مسابقه به یک امتیاز رسیدیم، برخی اوقات می‌تواند خوب باشد ولی در کل من قبل از بازی همیشه به فکر پیروزی و موفقیت هستم.

عبداله ویسی نیز درباره این دیدار گفت:  این بازی برای تیم ما و ملوان حساس و مهم است چرا که نتیجه این دیدار شرایط هر دو تیم را در جدول مستحکم می‌کند. به هر حال ما نیاز مبرم داریم که از این بازی امتیاز بگیریم و تمام تفکر ما هم گرفتن سه امتیاز مسابقه و سر و سامان دادن شرایط‌مان در جدول است تا بازی‌های آینده‌مان را بدون استرس بازی کنیم. مطمئنا یک بازی بسیار سخت مقابل ملوان داریم ولی تمام سعی ما رسیدن به سه امتیاز است.

ترکیب احتمالی:

ایمان صادقی، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی، احمد آهی، عزیز معبودی، سعید یوسف زاده، مازیار زارع، شاهین ثاقبی، امیرحسین فشنگچی، محسن یوسفی و سید جلال رافخایی

آفساید:

– بازی دو تیم استقلال خوزستان و ملوان بندر انزلی از هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی اهواز آغاز خواهد شد، بنا به گزارش سایت ها هواشناسی دمای هوا در ساعت شروع بازی ۱۵ درجه سانتی گراد و شرایط جوی هم مساعد خواهد بود.

– ملوان بعد از ۵ برد پیاپی در بازی قبلی خود در خانه برابر راه آهن شکست خورد تا نوار پیروزی هایش پاره شود.
– مالک جدید ملوان سیروس محجوب روز دوشنبه اولین تزریق مالی خود را به باشگاه ملوان انجام داد تا بازیکنان با روحیه  خوبی پا به میدان بگذارند.

– بدترین باخت ملوان در خارج از خانه شکست ۱ بر صفر و بهترین بردش  ۳ بر صفر بوده و در مقابل استقلال خوزستان بدترین باخت خانگی اش با نتیجه ۴ بر ۱ و بهترین بردش با نتیجه ۲ بر صفر می باشد.


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)