سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تیمش را برای بازی مقابل استقلال خوزستان آماده ارزیابی کرد و گفت: انتظار بازی خوب […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تیمش را برای بازی مقابل استقلال خوزستان آماده ارزیابی کرد و گفت: انتظار بازی خوب و همراه با نتیجه مثبت را داریم.

 

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: به تیم استقلال احترام می‌گذاریم. این تیم خوب فوتبال بازی می‌کند و مربی فوق‌العاده‌ای دارد. این تیم زیاد سیستم و بازیکنان خود را تغییر داده است ولی سبک بازی‌شان به یک صورت و با آن فلسفه‌ای که داشته‌اند، بوده است.

 

به گزارش ایسنا، وی با بیان این که برای این بازی محروم و مصدومی نداریم، بیان کرد: تیم من برای این دیدار آماده است و انتظار بازی خوبی را هم داریم که همراه با نتیجه مثبت باشد. من هیچ موقع به یک امتیاز بازی فکر نمی‌کنم و اگر هم بعد از مسابقه به یک امتیاز رسیدیم، برخی اوقات می‌تواند خوب باشد ولی در کل من قبل از بازی همیشه به فکر پیروزی و موفقیت هستم.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که باخت هفته گذشته در شرایط روحی بازیکنان این تیم تاثیر گذاشته است یا خیر؟ گفت: امیدوارم که روی بازیکنان‌مان تاثیر نگذاشته باشد. ما واقعا بازی هفته گذشته را مسخره باختیم. به هر حال فوتبال همین است اما فردا یک بازی جدید و دوباره است.

 

وی درباره این که ملوان در دیدار مقابل استقلال هجومی بازی می‌کند یا خیر؟ عنوان کرد: تیم ما بهترین حالتی را که برای پیروزی لازم باشد، بازی می‌کند. تیم حریف را آنالیز کرده‌ام و همیشه نیز این کار را انجام می‌دهم.

 

اسکوچیچ در ادامه با بیان این که مشکل مالی باشگاه حل شده است، خاطر نشان کرد: ما در ابتدا مشکل مالی داشتیم ولی واقعا به بازیکنانم افتخار می‌کنم که با انگیزه تلاش کردند. امسال مشکلات بسیاری داشتیم ولی اکنون شرایط‌ مان بهتر شده است.

 

وی درباره هواداران ملوان هم گفت: فکر می‌کنم آن ها تیم‌شان را حمایت می‌کنند و با تیم هستند. ما هواداران فوق‌العاده‌ای داریم و از این نظر مشکلی نداریم.