داوودی گفت: نسبت به ادامه فعالیت درودگر به عنوان مدیر عامل ملوان نظر مثبت دارم.         سعادتمند […]

داوودی گفت: نسبت به ادامه فعالیت درودگر به عنوان مدیر عامل ملوان نظر مثبت دارم.

 

 

 

 

سعادتمند داوودی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، با بیان این که در گفت و گوی تلفنی با آقای محجوب به ایشان پیشنهاد دادم آقای درودگر همچنان به عنوان مدیر عامل باشگاه ملوان ادامه فعالیت بدهد، افزود: به آقای درودگر اعلام کردم با قوت به کار ادامه بدهد و مقرر شد ایشان با آقای محجوب ملاقات حضوری داشته باشد.

فرماندار بندرانزلی تصریح کرد: نسبت به ادامه فعالیت آقای درودگر در پست مدیر عامل باشگاه ملوان نظر مثبت دارم.
وی با اشاره به این که امروز همراه با هیات مدیره قبلی باشگاه ملوان نشستی داریم، افزود: امیر حکیمی فرمانده پیشین ناوگان شمال که هم اکنون در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر در حال خدمت است، اظهار داشت نیروی دریایی ارتش به ما اعلام کرد ناخدا حداد فرمانده جدید ناوگان شمال، در جلسات هیات مدیره باشگاه ملوان شرکت می کند.

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان در پاسخ به این سوال که بازیکنان و کادر فنی ملوان تا اکنون چه میزان از مبالغ قرار داد خود را دریافت کرده اند؟ گفت: تا اکنون بازیکنان و کادر فنی ملوان به صورت میانگین ۲۰ درصد از مبالغ قرار داد خود را دریافت کرده اند.

وی افزود: امروز قرار است به حساب بازیکنان و کادر فنی ملوان مقادیری واریز شود و با احتساب این مبالغ، مجموع دریافتی آنها نزدیک ۴۰ درصد می رسد.

وی خاطر نشان کرد: پس از این هر ماهه، درصدی از قرار داد بازیکنان و کادرفنی به حساب شان واریز می شود.
داوودی در خصوص مفاد مهم واگذاری ۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان به سیروس محجوب، تاکید کرد: در متن توافق نامه آمده که مالک باشگاه حق واگذاری سهام آن را به هیچ کس ندارد و نمی تواند باشگاه را به فرد، افراد، شرکت یا ارگان دیگری واگذار کند.

وی افزود: اگر به عنوان مثال، مالک باشگاه سه یا چهار سال بعد از ادامه همکاری انصراف داد، باید سهام آن را به مردم بازگرداند و حق فروش سهام ملوان را ندارد.
فرماندار بندرانزلی افزود: مسوولین شهرستان به نمایندگی از مردم بندرانزلی بر عملکرد آقای محجوب و هیات مدیره نظارت می کنند و اگر احساس کنند خارج از مسیر ترسیم شده، حرکت می کنند نسبت به ادامه فعالیت آنها تجدید نظر خواهند کرد.

وی بیان کرد: در متن توافق نامه قید شده باشگاه ملوان هیچ وقت نامش تغییر پیدا نمی کند و مانند گذشته در محدوده شهرستان بندرانزلی فعالیت خواهد کرد.
وی افزود: همچنین هیچ تغییری در رنگ پیراهن ملوان ایجاد نخواهد شد.

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان، تصریح کرد: قرارداد واگذاری ۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان به آقای محجوب را زمانی امضا کردیم که ۱۲ بازی به پایان فصل مانده است.
وی متذکر شد: زمانی ۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان را به آقای هدایتی واگذار کردیم که ۲۱ روز به شروع دوازدهمین دوره لیگ برتر باقی مانده بود.

وی تصریح کرد: آقای هدایتی ۲۱ روز مانده به شروع فصل، ۲ میلیارد تومان پرداخت کرد و گروه جدید با توجه به ۱۲ بازی باقی مانده تا پایان فصل، یک میلیارد و ششصد میلیون تومان پرداخت کرد.

سعادتمند داوودی افزود: همه هزینه های باشگاه در فصل جاری و فصول آتی بر عهده گروه جدید است.
وی تصریح کرد: این گروه با توجه به فعالیت های وسیع اقتصادی که دارد با چندین شرکت بزرگ تجاری به عنوان اسپانسر برای باشگاه ملوان مذاکره کرد و با دو شرکت معروف به توافق رسید.

وی افزود: به زودی علاوه بر اسپانسرهای فعلی، شاهد درج نام دو اسپانسر جدید بر روی پیراهن ملوان خواهیم بود.
فرماندار انزلی در پاسخ به این سوال که آیاعلاوه بر ایجاد آکادمی، ورزشگاه جدید نیز برای باشگاه ملوان ساخته خواهد شد یا شرایط ورزشگاه تختی بندرانزلی بهبود می یابد؟ اظهار داشت: در خصوص ورزشگاه صحبت شده ولی در تفاهم نامه ایجاد آکادمی قید شده است.

وی تصریح کرد: مسلما برای بهبود شرایط ورزشگاه تختی بندرانزلی اقدامات لازم انجام خواهد شد.
وی افزود: آکادمی باشگاه ملوان شامل زمین چمن طبیعی، زمین چمن مصنوعی، سالن بدنسازی، استخر، سونا، جکوزی، موزه باشگاه، سالن آمفی تئاتر، رستوران و سالن اجتماعات ایجاد می شود.

وی افزود: مدرسه فوتبال ملوان در سه نقطه گیلان شامل بندرانزلی، غرب گیلان(فومن) و شرق گیلان(چابکسر) دایر خواهد شد.

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان در پایان متذکر شد: با اطمینان به همه بازیکنان، کادر فنی، اداری، پزشکی و تدارکاتی اعلام می کنم با قدرت تمام به فعالیت خود در تیم های بزرگسالان، پایه، بانوان و ساحلی ادامه بدهند، بنا بر ایجاد هیچ تغییری در این مجموعه نیست.