شاگردان کارلو آنچلوتی در دیداری خارج از خانه مقابل میزبان خود، اوساسونا به نتیجه تساوی رضایت دادند.       […]

شاگردان کارلو آنچلوتی در دیداری خارج از خانه مقابل میزبان خود، اوساسونا به نتیجه تساوی رضایت دادند.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا موسوم به لالیگا عصر امروز (شنبه) تیم فوتبال اوساسونا در خانه خود میزبان رئال مادرید بود.

رئالی‌ها که در این دیدار از دقیقه ۴۴ با اخراج سرخیو راموس ۱۰ نفره به بازی ادامه می‌دادند در نهایت با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ مقابل سرخپوشان پامپلونا متوقف شدند. برای اوساسونا در این بازی اوریول ریرا در دقایق ۱۶ و ۳۸ گلزنی کرد و گل‌های کهکشانی‌ها را هم ایسکو (۴۵) و په‌په (۸۰) به ثمر رساندند.

همچنین در دقیقه ۷۹ دیدار اوساسونا – رئال مادرید، گاتو سیلوا از اوساسونا با دریافت دومین کارت زرد خود از زمین اخراج شد تا میهمان هم ۱۰ نفره به بازی ادامه دهد.

رئال با این تساوی ۳۸ امتیازی باقی ماند و جایگاه سومی خود را در جدول حفظ کرد. اوساسونا هم با توجه به نتیجه به دست آمده ۱۴ امتیازی شد و در جایگاه پانزدهم جدول ایستاد.

در ادامه دیدارهای هفته شانزدهم لالیگا، شب گذشته، تیم فوتبال بارسلونا، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در ورزشگاه نیوکمپ برابر تیم ویارئال با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی دست پیدا کرد.

نیمار ۲ بار در دقایق ۳۰ (پنالتی) و ۶۸ برای بارسلونا گلزنی کردند و تک گل زیردریایی زرد را هم ماتئو پابلو موساچیو در دقیقه ۴۸ به ثمر رساند. بارسلونا با این پیروزی ۴۳ امتیازی شد و موقتاً حاشیه امنیت خود را در صدر جدول به ۳ امتیاز افزایش داد.

پیش از این دیدار هم رایووایکانو با نتیجه ۲ بر صفر در خانه خود برابر گرانادا تن به شکست داده بود. گرانادا با این پیروزی ۲۰ امتیازی شد و به رده دهم جدول صعود کرد.