خبر غافلگیرکننده چند روز پیش خیلی زود به واقعیت پیوست. خبر این بود که سیروس محجوب سهام باشگاه ملوان را […]

خبر غافلگیرکننده چند روز پیش خیلی زود به واقعیت پیوست. خبر این بود که سیروس محجوب سهام باشگاه ملوان را خریداری خواهد کرد و این اتفاق دیروز رسمی شد.

 

 

 

 

۷۰درصد سهام باشگاه ملوان از حسین هدایتی به سیروس محجوب دردفتر اسناد رسمی شماره ۵۴ انزلی به طور رسمی و قانونی انتقال یافت. در مراسم انتقال‌ سهام، صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان، سعادتمند داوودی فرماندار انزلی، بدیعی‌فر رییس شورای شهر انزلی و تعدادی دیگر از مسوولان استانی حضور داشتند. بدیعی‌فر در خصوص وضعیت جدید ملوان توضیح بیشتری می‌دهد:«اعضای هیات‌مدیره باشگاه ملوان از این پس متشکل از فرماندار شهرستان انزلی، ناخدا یکم حداد فرمانده ناوگان شمال، آذرگون رییس شورای اسلامی بندر انزلی و نیز آقایان شهسواری، تهرانی‌مقدم و اکبر غمخوار هستند. سیروس محجوب عضو هیات‌مدیره باشگاه نیست و در اصل سهام باشگاه ملوان طی قراردادی از این تاریخ تا پایان فصل آینده مسابقات لیگ برتر هبه شده است. اکبر غمخوار هم از طرف آقای محجوب به عنوان رییس هیات‌مدیره جدید باشگاه ملوان معرفی شد.»

 

 

حال خبر ویژه روزنامه «گل» این‌که او قصد دارد از ارتباطاتش در انگلیس استفاده کرده و آلن شیرر مهاجم نامدار سابق تیم ملی انگلیس را برای بازدید از امکانات باشگاه ملوان به ایران بکشاند. از سوی دیگر مالک جدید باشگاه ملوان یکی از برنامه‌های اصلی خود را پیاده‌سازی اصول باشگاهداری حرفه‌ای و نزدیک شدن به متد بین‌المللی اعلام کرده است. اتفاقی که گویا قرار است به واسطه رابطه نزدیکش با شیرر این مهاجم سرشناس انگلیسی وی را در این مهم کمک و راهنمایی کند.

 

 

منبع : روزنامه گل