مدیرعامل ملوان درباره تحولات اخیرباشگاه ملوان گفت: من هم پیشنهاداتی دارم که در جلسه هیئت مدیره مطرح میکنم.   به […]

مدیرعامل ملوان درباره تحولات اخیرباشگاه ملوان گفت: من هم پیشنهاداتی دارم که در جلسه هیئت مدیره مطرح میکنم.


 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان”ملوان کلاب” صادق درودگر در گفتگویی در رابطه با ماندن یا رفتنش از ملوان گفت:من امروز با آقای سیروس محجوب صحبت کردم و به ایشان گفتم که دست شما برای انتخاب مدیر عامل باز است و هر کسی را که شما انتخاب کنید من همه کمکی را که باید به ایشان بکنم را انجام می دهم و همه اطلاعاتی راکه نیاز دارد را در اختیارش قرار می دهم.

 

مدیر عامل ملوان در ادامه گفت: آقای محجوب به من گفتند که بحث تغییر مدیر عامل مطرح نیست و از من خواستند که همکاری لازم را انجام دهم البته قرار شد که در یک جلسه حضوری با یکدیگر صحبت کنیم. این از اختیارات مالک است که مدیر عامل خود را انتخاب کند.البته من هم پیشنهاداتی دارم که در جلسه هیئت مدیره مطرح می کنم.چون هر کسی که میاید برای تیمی هزینه می کند انتظار نتیجه گرفتن دارد.

 

صادق درودگر درباره مذاکره کیروش و اسکوچیچ گفت: من با آقای کیروش صحبت کردم و ایشان خیلی حرفه ای و با متانت شرایط را برای من و دراگان اسکوچیچ توضیح داد و تعامل خوبی با اسکوچیچ داشت و گفت که قصد من دخالت در امور فنی و داخلی باشگاهها نیست بلکه صرفا یک پیشنهاد دوستانه بود.ایشان برخورد کاملا حرفه ای در مورد مازیار زارع داشتند. البته باشگاه ملوان هم درباره مسایل ملی احساس مسئولیت می کند و از هیچگونه کمکی دریغ نمی کند.

 

مهران دیده بان

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)