پس از آنکه منچستریونایتد عملکرد ضعیفی در زمین خانگی خود در این فصل داشته، در رده هشتاد و یکم از […]

پس از آنکه منچستریونایتد عملکرد ضعیفی در زمین خانگی خود در این فصل داشته، در رده هشتاد و یکم از نظر عملکرد در زمین خودی قرار گرفته است.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، منچستریونایتد در حال حاضر و پس از گذشت ۱۵ هفته از برگزاری لیگ برتر انگلیس با ۲۲ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار گرفته است.

آنها از این تعداد بازی موفق شده‌اند ۶ دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارند. در چهار دیدار به تساوی رسیده و در پنج دیدار هم شکست را پذیرا شده‌اند. عملکرد این فصل یونایتدها در خانه به شدت ضعیف بوده و مورد انتقاد بسیاری از کارشناسان قرار گرفته است. آنها از هشت دیداری که در اولدترافورد برگزار کرده‌اند تنها سه دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشتند و سه بار نیز شکست خورده‌اند. دو شکست پیاپی خانگی در دو هفته اخیر لیگ برتر چیزی نیست که هواداران آن را تاب بیاورند. ضمن اینکه رخ دادن چنین اتفاقی از سال ۲۰۰۲ تاکنون بی سابقه بوده است.

گزارشی در سایت دیلی میل در خصوص ۹۲ تیم حاضر در لیگ‌های چهارگانه انگلیس انجام شده که میزان گلزنی همه تیم‌ها در خانه مورد بررسی قرار گرفته است. در این فهرست منچستریونایتد در رتبه هشتاد و یکم قرار گرفته و تنها هشت تیم در خانه، عملکرد بدتری نسبت به یونایتدها داشته‌اند! آنها در خانه فقط هشت گل زده و هفت گل نیز خورده‌اند. این آمار در مورد گل‌های زده منچسترسیتی به ۲۹ می‌رسد. لیورپول هم با زدن ۲۲ گل در رتبه پنجم قرار گرفته است. دومین تیم در این رده بندی، سوییندن تاون از لیگ دسته اول انگلیس است که در خانه ۲۴ گل زده است. فلیت‌وود تاون هم با ۲۳ گل رتبه سوم و کاونتری سیتی هم با ۲۳ گل در رده چهارم است.

تیم‌هایی که پایین‌تر از یونایتدها قرار گرفته‌اند نیز به شرح زیر است:

وستهام، نورویچ سیتی، یوویل تاون، چارلتون، کریستال پالاس، تاتنهام، هال سیتی، کاردیف سیتی، پلی‌موث آرگایل و استون ویلا.