مدیر عامل باشگاه ملوان گفت: درودگر باشد یا نباشد، ملوان زنده است. مهم با قدرت آمدن و با قدرت رفتن […]

مدیر عامل باشگاه ملوان گفت: درودگر باشد یا نباشد، ملوان زنده است. مهم با قدرت آمدن و با قدرت رفتن است.

 

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، محمد صادق درودگر در جلسه مسوولان شهر انزلی با اعضای باشگاه ملوان، اظهار داشت: اگر در باشگاه ملوان یک سال و نیم فعالیت کردم، در ورزش ایران ۳۲ سال حضور داشتم و همیشه سعی کرده ام رفیق پیدا کنم.

وی با اشاره به این که اگر فردا صبح بگویند برو، می روم؛ افزود: به خاطر ملوان پهلوی رییس جمهور،نوبخت، شریعتمداری، معاون و نمایندگان محترم مجلس رفتم.

درودگر با بیان این که به عشق بازیکنان، کادرفنی، بچه های باشگاه و هواداران کار کردم، افزود: می دانم تک تک شما مشکل داشتید اما صبوری کردید. از همه شما تشکر می کنم.

وی ادامه داد: در کنار تیم هستم با مسوولیت یا بدون مسوولیت، همان گونه که حالا به بسیاری از بازیکنان فوتسال مثل برادر کمک می کنم.

مدیرعامل ملوان تصریح کرد: تا کاملا شرایط سرمایه گزار جدید را بررسی نکنم، روی ورقه قرار داد را امضا نمی کنم، هر چند ممکن است امضای من تاثیر گذار نباشد.

وی خاطر نشان کرد: پی گیری هایم نتیجه داده و طبق مصوبه ای که اخیرا به تصویب رسید، سازمان منطقه آزاد انزلی باید بخشی از سهام باشگاه ملوان را بگیرد.

وی افزود: همچنین کمک به باشگاه ملوان از سوی ستاد کل نیروهای مسلح به تصویب رسیده است.

درودگر با بیان این که اتحاد تان را حفظ کنید، تاکید کرد: خیلی از آدم ها در خارج از انزلی تلاش می کنند تا ملوان موفق نشود، آنها دوستدار ملوان نیستند و می خواهند به تیم ضربه بزنند.

مدیر عامل باشگاه ملوان در پایان اظهار داشت: درودگر باشد یا نباشد، ملوان زنده است. مهم با قدرت آمدن و با قدرت رفتن است. شما به خاطر مردم و خانواده خودتان با تمام وجود در بازی با راه آهن بازی کنید.