فرماندار انزلی گفت: به شایعات توجه نکنید. همه شما بازیکنان و کادر فنی را راضی خواهیم کرد.     به […]

فرماندار انزلی گفت: به شایعات توجه نکنید. همه شما بازیکنان و کادر فنی را راضی خواهیم کرد.

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، فرماندار بندرانزلی در ابتدای سخنان خود در جلسه مسوولان شهر انزلی با اعضای باشگاه ملوان، اظهار داشت: پیروزی های اخیر را به بازیکنان، کادر فنی و همه عزیزانی که کمک کردند ملوان جایگاه خوبی در نیم فصل پیدا کند، تبریک می گویم.


سعادتمند داوودی با بیان این که شایعات اخیر شاید به خاطر بر هم زدن حواس تیم است، افزود: دو فصل قبل نیروی دریایی تصمیم گرفت بخش اعظم سهام ملوان را به مردم شهرستان انزلی هبه کند، عزیزان با مسوولان شهرستان نشست داشتند و ۷۰ درصد این سهام به نمایندگی از مردم انزلی به مسوولان هبه شد.


وی ادامه داد: پس از آن نیروی دریایی با همکاری تعدادی از بازیکنان باشگاه، فرد سرمایه گذار(هدایتی) را به ما معرفی کردند که یک سال در کنار تیم بودند. بارها از ایشان تشکر کردم که در یک فصل حدود ۷، ۸ میلیارد هزینه کرد و پس از آن از ادامه فعالیت انصراف داد.


رییس هیات مدیره باشگاه ملوان با بیان این که پس از انصراف هدایتی، تصمیم گرفتیم تا زمانی که فرد دیگری پیدا بشود تیم را سر پا نگاه داریم، افزود: مسوولیت بزرگی را پذیرفتم چون به ملوان و انزلی عشق می ورزم.
فرماندارانزلی افزود: از آقای درودگر خواستیم که به کار خود در باشگاه ادامه بدهد. با این که بعضی ها می گفتند حالا که هدایتی رفته، درودگر هم باید برود اما گفتم تا زمانی که سرمایه گذار جدید پیدا شود درودگر را حفظ می کنیم.
وی تصریح کرد: خوشبختانه الان که دو بازی نیم فصل دوم انجام شده، به جرات اقرار می کنم مجموعه مدیریت، بازیکنان و کادر فنی به خوبی عمل کردند.


وی خاطر نشان کرد: انزلی آن قدر در آمد ندارد که باشگاه ملوان را با این همه تیم های پایه اداره کند، به همین دلیل مقرر شد اگر زمانی سرمایه گزار مناسب و واجد شرایط، سهام ملوان را بخواهد با او قرار داد ببندیم.
داوودی ادامه داد: افراد زیادی متقاضی خرید باشگاه ملوان بودند. با توجه به تجربه قبلی، از افراد متقاضی استعلام کردیم که بعضی از این افراد میلیاردی بدهکار بودند!


رییس هیات مدیره باشگاه ملوان افزود: اخیرا با گروهی وارد مذاکره شدیم که بسیاری از تیم های دیگر از جمله داماش هم دنبالش بودند ولی به دلیل مشکلات قضایی داماش، آن را نپذیرفتند.


وی با بیان این که موافقتی حاصل شده، ولی به واسطه رقابت استانی، شایعات زیادی شنیده می شود،افزود: عزیزان، کادرمربیان و بازیکنان خواهش می کنم که این نوار پیروزی قطع نشود. به شایعات توجه نکنید ولطفا با رسانه ها در این خصوص مصاحبه نکنید.


وی افزود: سهام ملوان که در اختیار ما قرار گرفت در نزد ما امانت بود، مقرر شد هر زمان سرمایه گزار مناسب و واجد شرایط پیدا بشود، آن را بدون حتی یک ریال چشمداشت واگذار بکنیم.


فرماندار بندرانزلی تاکید کرد: به خاطر این که خرید ملوان سر نگیرد، بعضی ها این خبر را پخش کرده اند! عزیزان این کار بسیار میمون است. همه شما بازیکنان و کادر فنی را راضی خواهیم کرد.


وی بیان داشت: امروز با آقای هدایتی نشستی داشتیم و ۳۰۰ میلیون از یک میلیاردی را که قبلا قول داده بودند را پرداخت کردند تا مجموع پرداختی های ایشان از این یک میلیارد به ششصد میلیون برسد.
وی افزود: ابتدای هفته آینده ۲۰ درصد قرار داد همه افراد تیم را پرداخت می کنیم. مابقی را از هدایتی و سرمایه گزاران جدید دریافت می کنیم.


سعادتمند داوودی اظهار داشت: مدیر عامل بودن آقای اکبر غمخوار درباشگاه پرسپولیس جرم نیست، غمخوار در دوران دفاع مقدس و پس از آن در عرصه ورزش، خدمات شایان توجهی را ارائه کرده و از فعالان اقتصادی است.
وی با اشاره به این که آقای تهرانی مقدم در ورزش و تجارت شناخته شده است، افزود: در قرار داد جدید بندهایی را می آوریم که کسری های قرارداد با هدایتی را می پوشانیم.


وی در خصوص ادامه مدیر عاملی صادق درودگر در باشگاه ملوان، تصریح کرد: ادامه کار آقای درودگر بستگی به رابطه ایشان و گروه جدید و تمایل طرفین دارد، شاید به توافق برسند، شاید نرسند.


داوودی با اشاره به این بازیکنان و مدیران زیادی به باشگاه بزرگ ملوان آمدند و رفتند، خاطر نشان کرد: برای ما اشخاص مهم نیستند، زندگی ادامه دارد، باشگاه ملوان باید با افتخار در مسابقات حضور داشته باشد.
رییس هیات مدیره باشگاه ملوان تاکید کرد: این قضیه نباید برای تیم حاشیه درست کند و این انتقال باید به بهترین شکل ممکن انجام بشود.

وی به اهمیت بازی با راه آهن اشاره کرد و ادامه داد: در بازی با راه آهن تقاضای برد از شما داریم.
سعادتمند داوودی در پایان در خصوص رفتن سرگی پاشنکو از ملوان گفت: با پاشنکو شخصا صحبت کردیم. ایشان آب پاکی را روی دست ما ریخت، گفت شرایط طوری است که نمی تونام در ایران بمانم. سعی نمی کنیم در مسایل فنی دخالت کنیم، وظایف ما مدیریتی است.