امام جمعه انزلی گفت: مردم انزلی آن گونه به ملوان عشق می ورزند که شب و روز به فکر اعتلای […]

امام جمعه انزلی گفت: مردم انزلی آن گونه به ملوان عشق می ورزند که شب و روز به فکر اعتلای تیم خود هستند.

 

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، حجت الاسلام والمسلمین سید داوود موسوی در جلسه مسوولان شهر انزلی با اعضای باشگاه ملوان، اظهار داشت: خوشحالم از این که این جلسه مودت و همدلی با حضور فرماندار و ریاست محترم شورا و مسوولان شهرستان وعزیزان ما در باشگاه ملوان برگزار شد.

امام جمعه شهرستان بندرانزلی افزود: در آستانه اربعین حسینی و شهادت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن(ع) و امام رضا(ع) قرار داریم، می دانم که بسیاری از شما از اعتقادات بالای مذهبی برخوردارید و در زندگی شخصی و ورزشی خود به ائمه معصوم متوسل می شوید.

وی افزود: اخیرا پیروزی های بزرگی به دست آوردید و در کنار این پیروزی ها توهین ها و ناملایمت های زیادی را به جان خریدید که نشانه بزرگی شما است.

وی ادامه داد: امیدوارم روزی فرهنگ مان آن قدر بالا برود که در میادین ورزشی برد و باخت ها مهم نباشد و رفاقت ها مهم باشد.

حجت الاسلام موسوی با بیان این که متاسفانه از زمان قدیم در استان گیلان این نگرانی وجود داشته که مسابقات ورزشی تبدیل به عداوت شود، افزود: مردم انزلی آن گونه به تیمشان عشق می ورزند که شب و روز به فکر اعتلای ملوان هستند.

امام جمعه بندرانزلی تاکید کرد: جا دارد در این جا از آقای زارع و عزیزان دیگری که به آنها توهین شد، دل جویی کنم.
وی با اشاره به این که در کنار ورزش، باید ارزش انسانی و ادب خودمان را اعتلا ببخشیم، افزود: توقع ما از شما ورزشکاران این است که در کنار روحیه قهرمانی، پهلوان هم باشید.

وی با بیان که امروزه فوتبال ارتباط زیادی با مسایل اقتصادی دارد، خاطر نشان کرد: از عنایات شما به اقشار محروم جامعه مطلع هستیم و می دانم که دوست ندارید اسم شما در جایی به خاطر این کارهای انسانی آورده شود.
حجت الاسلام موسوی با اشاره به همگروهی تیم ملی فوتبال ایران با آرژانتین افزود: اگر بتوانیم از فوتبال به گونه ای استفاده کنیم که قدرت مان را به دنیا نشان بدهیم، خوب است.

وی ادامه داد: ایرانی هیچ موقع نسبت به رقبایش توهین نمی کند، متاسفانه در خصوص لیونل مسی در صفحات مجازی مسایل خوشایندی رخ نداد.

وی افزود: صبر بزرگ ترین توشه ای است که از بازی هایی همانند داماش می توانید برچینید.

امام جمعه بندرانزلی در پایان اظهار داشت: همیشه مردم انزلی به اسم و وجود شما افتخار کرده و می کنند.