سرمربی ملوان انزلی می‌گوید بازی فردای تیمش مقابل راه‌آهن بازی خطرناکی است.   به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دراگان […]

سرمربی ملوان انزلی می‌گوید بازی فردای تیمش مقابل راه‌آهن بازی خطرناکی است.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دراگان اسکوکیچ در نشست خبری پیش از بازی با راه‌آهن گفت: در بازی فردا فشنگچی را در اختیار نداریم. او برای ما در چند بازی اخیر خیلی مهم بود. بازی با راه‌آهن بازی خطرناکی است. باید این بازی را جدی بگیریم. به مربی آنها احترام می‌گذارم و امیدوارم که برد بازی قبل را فراموش کنیم، چون اگر این برد در ذهن بازیکنان باقی مانده باشد، برای ما خوب نیست.

 

سرمربی ملوان در ادامه گفت: ما می‌دانیم که بازی سختی در پیش رو داریم و هواداران از ما می‌خواهند که بازی را ببریم و این عادی است که مردم انتظار پیروزی داشته باشند و بازیکنان ما باید بدانند که کار آسانی ندارند. من می‌خواهم که با ذهنیت برد به میدان بروند.

 

 

وی در ادامه گفت: حمایت هواداران، فوق‌العاده است و باید فردا هم برای حمایت ما بیایند چون بازی حساسی برایمان است.

 

 

اسکوچیچ درباره بازی آخر پاشنکو برای ملوان گفت: به هر حال پاشنکو بازیکن موثری برای ما بوده، زحمات زیادی برای تیم ملوان کشیده و زندگی ورزشی همین است. فعلا در مورد جایگزینی وی صحبتی نمی‌کنم.

 

 

وی در مورد زمین ورزشگاه تختی انزلی گفت: ما ۶ ماه است در این زمین تمرین نمی‌کنیم ولی این زمین به گونه‌ای است که انگار ما هر روز در اینجا تمرین می‌کنیم و کیفیت خوبی ندارد و این خجالت آور است.

 

 

سرمربی ملوان در مورد مصاحبه‌ی خیالی یکی از خبرگزاری‌ها با او گفت: من همیشه پاسخگو هستم. امیدوارم خبرگزاری که از من خبرگزاری کذب گذاشته است، به اشتباهش پی ببرد. اگر قرار است از من مصاحبه‌ای در خبرگزاری‌ها باشد، من همیشه در دسترس هستم ولی آن خبرگزاری را به تام و جری تشبیه می‌کنم چون مصاحبه‌ای که از من کار کرد کاملا کذب بود و هیچ تماسی با من نداشتند.

 

 

اسکوچیچ در پایان درباره وضعیت مازیار زارع گفت: من تمام سعی خودم را انجام می‌دهم که به زارع کمک کنم چون مازیار، بازیکن مهمی برای ماست و صد البته بازیکن بسیار مهمی برای باشگاه ملوان و مردم انزلی است.