داوران: – شاهین حاج‌بابایی، رحیم شاهین و ایوب غلامزاده ، رسول رهبرفام     ناظر داوری: – علی نقی مصطفی نژاد […]

داوران:

– شاهین حاج‌بابایی، رحیم شاهین و ایوب غلامزاده ، رسول رهبرفام

 


 

ناظر داوری:

علی نقی مصطفی نژاد

محرومان:

امیرحسین فشنگچی (ملوان)

مصدومان:

– علی رمضانی (ملوان)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۲۴ امتیاز در رده هفتم قرار دارد و با برد می تواند تا رده ششم صعود کند، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط تا رده دهم وجود دارد.

آخرین دیدار :

– داماش ۰ – ۳ ملوان

– راه آهن ۰ – ۰ سایپا

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

ملوان ۴۱.۲% این مسابقات را با برد(۷)، ۲۳.۵% را با مساوی(۴) و ۳۵.۳% را با شکست(۶) پشت سر گذاشته است.

 

عکس نوشت :

malavan-rahahan4.jpg

عکس فوق مربوط به دیدار ملوان و راه آهن در دوره دهم لیگ برتر در انزلی می باشد که ملوان موفق شد با نتیجه ۱ بر صفر به برتری برسد، گل ملوان در آن دیدار توسط عزیز معبودی در دقیقه ۵ به ثمر رسید.

مصاحبه :

دراگان اسکوکیچ در نشست خبری پیش از بازی با راه‌آهن گفت: در بازی فردا فشنگچی را در اختیار نداریم. او برای ما در چند بازی اخیر خیلی مهم بود. بازی با راه‌آهن بازی خطرناکی است. باید این بازی را جدی بگیریم. به مربی آنها احترام می‌گذارم و امیدوارم که برد بازی قبل را فراموش کنیم، چون اگر این برد در ذهن بازیکنان باقی مانده باشد، برای ما خوب نیست. سرمربی ملوان در ادامه گفت: ما می‌دانیم که بازی سختی در پیش رو داریم و هواداران از ما می‌خواهند که بازی را ببریم و این عادی است که مردم انتظار پیروزی داشته باشند و بازیکنان ما باید بدانند که کار آسانی ندارند. من می‌خواهم که با ذهنیت برد به میدان بروند.

ترکیب احتمالی:

سرگی پاشینکو ، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی، احمد آهی، عزیز معبودی، سعید یوسف زاده، مازیار زارع، شاهین ثاقبی، مهدی شیری، محسن یوسفی و سید جلال رافخایی

اعداد و ارقام:

رو در رو :

– آخرین دیدار دو تیم در انزلی جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ در ساعت ۱۶ از هفته سی ام مسابقات لیگ برتر و به قضاوت قاسم واحدی، حمیدرضا رحیمی، مصطفی فراهانی برگزار شد که در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

آفساید:

– بازی دو تیم ملوان و راه آهن از هفته هجدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی انزلی آغاز خواهد شد، بنا به گزارش سایت ها هواشناسی دمای هوا در ساعت شروع بازی بین ۷ تا ۱۰ درجه سانتی گراد و شرایط جوی هم همراه با بارش باران خواهد بود.

– ملوان در بازی گذشته خود علاوه بر کسب برد و زدن ۳ گل توانست بعد از ۶ هفته دروازه خود را بسته نگه دارد.
– در شش بازی اخیر دو تیم راه آهن نتوانسته دروازه ملوان را باز کند! در مقابل ملوان ۳ بار موفق به این کار شده است.
– در ۱۷ بازی دو تیم تاکنون ۲۴ گل رد و بدل شده که سهم  هر دو تیم ۱۲ گل می باشد.

– سرگی پاشینکو دروازه بان ملوان که به دلیل مشکلات خانوادگی مجبور به ترک ایران و بازگشت به کشور خود می باشد فردا  آخرین دیدار خود را باری ملوان انجام خواهد داد، به همین مناسب قرار است مراسم تقدیری از وی به عمل آید.

– وب سایت “ملوان کلاب” نیز به کمک هواداران ملوان با تهیه بنر و چاپ هزار شماره ۱ بر روی کاعذ A3 قصد دارد بدرقه خوبی از دروازه بان بی حاشیه ملوان داشته باشد، همچنین کلیپ تهیه  شده  توسط وبسایت پیرامون همین اتفاق از اسکوربرد ورزشگاه پخش خواهد شد.


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)