مهاجم تیم فوتبال ملوان گفت: در بازی رفت که در انزلی ما میزبان داماش بودیم اتفاقات خیلی کمتری نسبت به […]

مهاجم تیم فوتبال ملوان گفت: در بازی رفت که در انزلی ما میزبان داماش بودیم اتفاقات خیلی کمتری نسبت به دربی برگشت در رشت افتاد.

 

 

 

جلال رافخایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، در خصوص صحبت‌های امیر عابدینی مدیرعامل داماش گیلان مبنی بر اینکه برد ملوان مقابل این تیم صحیح نبوده گفت: همه چیز واضح و مشخص بود و من در جواب این صحبت‌ها چه باید بگویم؟! همه دیدند که هم گل درست بود هم پنالتی و هم اخراج. حالا این مردم هستند که باید در مورد این صحبت‌ها قضاوت کنند.


وی درباره اینکه عملکرد مظفری زاده داور این بازی در این دیدار توسط داماشی‌ها زیر سوال رفته ادامه داد: من هم موافقم که عملکرد سعید مظفری‌زاده را زیر سوال بردند و اگر من جای او بودم حتما از حق خودم دفاع می‌کردم. داماشی‌ها به دلیل فنی باختند اما داور را زیر سوال بردند.


بازیکن تیم ملوان در مورد شرایط این تیم برای بازی با راه‌آهن در روز جمعه هم افزود: بعد از بازی با داماش و برد شیرین مقابل این تیم دو روز تمریناتمان تعطیل شد و سپس برای دیدار با راه‌آهن تمریناتمان را آغاز کردیم. بازی با داماش برای ما تمام شده و تمام تمرکز ما برای گرفتن سه امتیاز بازی مقابل راه‌آهن است. البته می‌دانیم که این تیم انتحاری بازی می‌کند چون تیم‌های پایین جدولی در نیم‌فصل دوم فقط برای سه امتیاز به میدان می‌روند. امیدوارم بازیکنان ما هر کس که خواست در زمین باشد حریف را دست کم نگیرد و باهوش بازی کند تا بتوانیم اهداف تیمی‌مان را در زمین پیاده کنیم. ابراهیم‌زاده را می‌شناسم و می‌دانم که جزو بهترین مربی‌های ایران است که همواره تیم‌هایش بالای جدول قرار داشته‌اند اما امسال فکر می‌کنم به علت بدشانسی این تیم نتوانسته نتایج خوبی بگیرد.
مهاجم ۷ گله تیم فوتبال ملوان در خصوص اینکه امسال می‌تواند آقای گل شود اظهار کرد: برای من همیشه موفقیت تیم مهمتر از کسب عناوین فردی است اما امسال هم با کمک بچه‌ها توانسته‌ام در کورس آقای گلی قرار بگیرم. تمام تلاشم را می‌کنم تا به این موفقیت برسم.


رافخایی در مورد اینکه مشکلات مالی این تیم حل شده یا نه گفت: مشکلات مالی که هنوز حل نشده و بچه‌ها فعلا با تعصبی که به تیم دارند با جان و دل برای موفقیت ملوان تلاش می‌کنند تا موفقیت‌هایی که به دست آورده‌ایم از دست نرود. ما به آینده امیدواریم و باید ببینیم چه پیش می‌آید.


وی درباره حضور اسکوچیچ سرمربی خارجی ملوان به عنوان اولین سرمربی خارجی تاریخ این تیم و نتایجی که کسب کرده هم ادامه داد: برای ما بازیکنان فرق نمی‌کند که چه کسی مربی ما باشد ما باید تلاشمان را بکنیم تا اهداف تیم را در زمین پیاده کنیم البته شرایط ملوان نسبت به نیم‌فصل اول خیلی بهتر است و این به دلیل این بود که در ابتدای فصل ۱۴ بازیکن تیم ما تغییر کرده بود و همچنین اسکوچیچ شناخت زیادی از تیم نداشت اما زمان که گذشت هم ما و هم سرمربی‌مان همدیگر را شناختیم و انزلی‌چی‌ها نیز دیدند که موفقیت ملوان از حضور یا عدم حضور یک سرمربی انزلی‌چی یا خارجی مهمتر است.


رافخایی در پایان در خصوص توهین‌های تماشاگران در دربی گیلان گفت: در بازی رفت که در انزلی ما میزبان داماش بودیم اتفاقات خیلی کمتری نسبت به دربی برگشت در رشت افتاد. البته من نمی‌توانم در مورد تماشاگران داماش حرفی بزنم چرا که هر کسی مسئول کا
ر خودش است. تمام تلاش ما این بود که افکار ما بر روی بازی باشد و به حاشیه‌ها کاری نداشته باشیم و اینکه روی سکو چه گذشت من متوجه نشدم اما تماشاگران باید بدانند که برد و باخت همیشه در فوتبال است و به نظرم رشتی‌ها باید خودشان را اصلاح کنند.