مهاجم تیم فوتبال ملوان گفت: مشکلات ما پابرجا است البته من خرده ای به آقای درودگر نمی گیرم.   جلال […]

مهاجم تیم فوتبال ملوان گفت: مشکلات ما پابرجا است البته من خرده ای به آقای درودگر نمی گیرم.

 

جلال رافخایی درگفتگو با ایپنا، درباره شرایط تیم ملوان انزلی اظهار داشت: از همیشه بهتر هستیم. تیم در شرایط خوبی است اما سطح توقع هواداران و مسئولان بالا تر رفته است. این امر کار مارا سخت تر می کند ولی تلاشمان بر این است که سطح کیفیتی و فنی تیم حفظ شود و به این روند رو به رشد ادامه دهیم.

 

وی درباره بازی با راه آهن گفت: تیم راه آهن بزرگترین ویژگی که دارد دارا بودن یک مربی فوق العاده باهوش است. ابراهیم زاده کارش را خوب بلد است و بازیکنان ملوان را به خوبی می شناسد. به هرحال بازی سختی داریم اما بیش از گذشته تلاش خواهیم کرد.

 

مهاجم ملوان درباره اتفاقات بازی با داماش افزود: اتفاقات خوبی صورت نگرفت. هر فصل هم این اتفاقات صورت می پذیرد ولی هیچ تغییری حاصل نمی شود. روز از نو و روزی از نو. من خبر دار شدم که تعدادی از خانواده ها که از انزلی به رشت عزیمت می کردند، مورد تهاجم و مزاحمت طرفداران داماش قرار گرفتند و نمی دانم چرا این اتفاقات صورت می گیرد.

 

رافخایی در پایان اضافه کرد: مشکلات ما پابرجا است البته من خرده ای به آقای درودگر نمی گیرم زیرا صداقت او ثابت شده است اما از کسانی که قول می دهند و عمل نمی کنند گله دارم. واقعا به این تیم کمکم کردن این قدر سخت است؟