مدیرعامل باشگاه ملوان در واکنش به شایعه برکناری‌اش گفت: خدا کند این کار را انجام دهند.         […]

مدیرعامل باشگاه ملوان در واکنش به شایعه برکناری‌اش گفت: خدا کند این کار را انجام دهند.

 

 

 

 

 

 

 

 

صادق درودگر در گفت‌وگو با تسنیم درباره شرایط تیم ملوان پس از پیروزی در دربی گیلان اظهار داشت: خوشبختانه اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است. توانستیم داماش را شکست دهیم و پاداش این پیروزی و برد هفته شانزدهم مقابل صبای قم را به بازیکنان پرداخت کردیم. در این میان فرماندار محترم شهر انزلی که رئیس هیئت مدیره باشگاه هم هستند مثل همیشه از تیم حمایت کردند.

 

وی در واکنش به شایعه‌ای مبنی بر برکناری‌اش از سمت مدیرعاملی ملوان تصریح کرد: خدا کند این کار را انجام دهند. وظیفه من این است که تا زمانی که در باشگاه حضور دارم به مردم و تیم ملوان کمک کنم. بالاخره هر فردی یک روز می‌آید و یک روز هم می‌رود مهم این است که همه صادقانه کار کنند. اگر در آینده در ملوان باشم با افتخار به این تیم و مردم شهر انزلی خدمت می‌کنم و اگر نباشم هم هر کمکی برای موفقیت ملوان انجام می‌دهم.

 

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در مورد اتفاقات عجیب بازی این تیم و داماش در شهر گیلان و برافراشته شدن پرچم کشور روسیه در این بازی عنوان کرد: واقعا دیگر کار از کُری خوانی گذشته و به توهین رسیده است. نمی‌دانم چرا پرچم روسیه را به اهتزاز درآوردند و هر کسی که این کار را کرده سلیقه‌اش بوده است. متاسفانه در بازی با داماش اقدامات زشت دیگری هم صورت گرفت که نمی‌خواهم به آن بپردازم.

 

درودگر در خصوص اظهارات امیر عابدینی در برنامه ۹۰ مبنی بر اینکه در فدراسیون فوتبال و کمیته داوران آن مافیا وجود دارد، گفت: در این زمینه فدراسیون خودش باید از خودش دفاع کند. آقایان تاج و کفاشیان بهتر در این مورداظهار نظر می‌کنند اما در کل نباید حرمت کسی را بشکنیم.

 

وی در پاسخ درباره جدایی سرگئی پاشنکو از ملوان تاکید کرد: قرار است روز جمعه و در بازی با راه‌آهن سورینت، در مراسمی از زحمات پاشنکو تقدیر و با او خداحافظی کنیم.