خبرگزاری تسنیم: فرماندار انزلی و رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: همه چیز درباره واگذاری ملوان نهایی شده و به […]

خبرگزاری تسنیم: فرماندار انزلی و رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: همه چیز درباره واگذاری ملوان نهایی شده و به زودی قطعی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در حالی که مجتبی پوربخش مدیر رسانه‌ای هیئت فوتبال گیلان واگذاری باشگاه ملوان بندر انزلی به بخش خصوصی را تایید کرد، فرماندار انزلی و رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان اعلام کرد این موضوع هنوز نهایی نشده است.

 

 

سعادتمند داودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در این باره اظهار داشت: این مسئله هنوز قطعیت پیدا نکرده است. من طرف مذاکره با خریدار باشگاه ملوان هستم و فعلا قراردادی امضا نکردیم.

 

 

وی افزود: مذاکراتی صورت گرفته و در صورتی که نهایی شود این مسئله را در برنامه‌ای به صورت رسمی اعلام خواهیم کرد. این موضوع تا آستانه قطعی شدن پیش رفته اما فعلا سند یا قراردادی به امضا نرسیده است.

 

 

فرماندار انزلی و رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: مذاکراتی که با خریدار جدید باشگاه ملوان داشته‌ایم خوب پیش رفته و تقریبا همه چیز نهایی است و به زودی قطعی خواهد شد. قرار است آقایان غمخوار و طهرانی مقدم هم به انزلی بیایند و در این باره صحبت‌های نهایی را انجام دهیم.

 

 

در این میان صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرد.