من شرایط خودم را بهتر از هر کس دیگری می‌دانم. اگر در ملوان می‌ماندم شاید امسال، سال آخر فوتبالم می‌شد، […]

من شرایط خودم را بهتر از هر کس دیگری می‌دانم. اگر در ملوان می‌ماندم شاید امسال، سال آخر فوتبالم می‌شد، به همین خاطر تصمیم به جدایی گرفتم و با درک شرایط از ملوان جدا شدم.

 

 

تسنیم: از انتخاب استقلال پشیمان نیستی؟ فکر نمی‌کنی اگر در ملوان می‌ماندی امروز شرایطی بهتر داشتی؟

من شرایط خودم را بهتر از هر کس دیگری می‌دانم. اگر در ملوان می‌ماندم شاید امسال، سال آخر فوتبالم می‌شد، به همین خاطر تصمیم به جدایی گرفتم و با درک شرایط از ملوان جدا شدم.

 

تسنیم: پس با این شرایط از ترک ملوان پشیمان نیستی؟

نه پشیمان نیستم اما باید بگویم ملوان را خیلی دوست دارم. شاید خیلی‌ها از من ایراد بگیرند اما الان از شرایطی که در استقلال دارم راضی‌ام و از ترک ملوان پشیمان نیستم. البته اگر روزی قسمت شد شاید دوباره به ملوان برگشتم.

 

تسنیم: حتماً به عنوان یک طرفدار ملوان از برد تیم محبوب‌ات در دربی گیلان خوشحال شده‌ای …

بله. پیگیر نتیجه ال‌گیلانو بودم و از برد تیم ملوان هم خیلی خوشحال شدم. فکر می‌کنم باید پای بازیکنان ملوان را طلا گرفت که با وجود تمام مشکلات خیلی باغیرت و باتعصب بازی کردند و برنده شدند.

 

تسنیم: فکر می‌کردی ملوان در دربی گیلان با ۳ گل پیروز شود؟

فکر برد ۳ بر صفر را نمی‌کردم اما می‌دانستم ملوان دربی گیلان را می‌برد.

 

تسنیم: در مورد اسکوچیچ چه صحبتی داری، مربی کرواتی که برای اولین بار به عنوان یک مربی غیربومی در انزلی عالی کار کرده و سنت حضور مربیان بومی را در این تیم از میان برداشت؟

اسکوچیچ کار سختی را پیش رو داشت اما با تلاش و درایت بر همه مشکلات غلبه کرد. به هرحال او مربی باتجربه‌ای است که اگر اشتباه نکنم در عربستان هم کار کرده و موفق شده با تیم النصر این کشور حتی تیم استقلال را در جام باشگاه‌های آسیا شکست دهد. اسکوچیچ مربی کوچکی نیست و به همین خاطر تا به امروز نتایج خوبی در ملوان گرفته است..

 

تسنیم: از کی‌روش به خاطر اینکه دیگر تو را به تیم ملی دعوت نمی‌کند‌، ناراحت نیستی؟

من در دیدار دوستانه مقابل عمان خوب کار نکردم و بعد از آن دیگر به اردوی تیم ملی دعوت نشدم. با این وجود حتی اگر کی‌روش باز هم مرا به تیم ملی دعوت نکند از او ناراحت نمی‌شوم، چون ایشان در سخت‌ترین شرایط مرا به تیم ملی دعوت کرد. من هیچ وقت لطف کی‌روش را فراموش نمی‌کنم و از او دلگیر نمی‌شوم.

 

منبع : تسنیم