سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص تازه ترین اظهارات سرمربی تیم سپاهان با موضوع اجبار بازیکنان به بازی در […]

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص تازه ترین اظهارات سرمربی تیم سپاهان با موضوع اجبار بازیکنان به بازی در پست های خاص در تیم ملی ، بیانیه ای صادر کرد.

 

 

 

کرانچار سرمربی تیم فوتبال سپاهان روز پنجشنبه گذشته بعد از تساوی تیمش مقابل استقلال گفت: می خواهم حقیقتی را برملا کنم کی روش به بازیکنان گفته اگر در پست موردنظرم بازی نکنید جام جهانی را از دست می دهید
به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش در این بیانیه آورده است: به عنوان یک قاعده کلی، من هیچ گاه توضیحاتی که به صورت خصوصی و حرفه ای به بازیکنان ارائه می کنم را به صورت عمومی به رسانه ها اعلام نخواهم کرد.


وی ادامه داده است:برهمین اساس این صحبتهای مطرح شده را به عنوان موضوعات داخلی باشگاه تلقی می کنم. از سویی دیگر باز هم به عنوان یک قاعده کلی، در صورتیکه مشکل، شک و شبهه و یا نگرانی نسبت به همکارانم داشته باشم، ترجیح می دهم که رو در رو این موضوعات را با آنها مطرح کنم.


سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داده است:از سویی دیگر از نظر فنی، شدیداً معتقدم وظیفه من در مقابل بازیکنان صداقت و وفاداری است و این حق بازیکنان من است که از تفکرات و توقعاتم و همچنین عقاید من در ارتباط با نقش آنها در تیم ملی مطلع باشند.


کی روش درخاتمه این بیانیه آورده است:به عنوان یکی ازمهمترین اصول مربیگری و اخلاق حرفه ای، بازیکنی را به تیم ملی دعوت می کنم که شخصاً معتقدم درپستی که به او نیاز است شانس بیشتری برای بازی کردن داشته باشد. این مساله را مجددا تکرار می کنم، اگر بازیکنی در پستی که تیم ملی به اونیاز دارد بتواند بازی کند، هم برای او و هم برای تیم ملی بهتر خواهد بود. موضع من کاملاً متفاوت از آنهایی است که با بی احترامی و برخوردهای غیرحرفه ای رفتار می کنند.