تیم فوتبال زنان استقلال تهران هفته نخست دور برگشت رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور را با شکست آغاز کرد. […]

تیم فوتبال زنان استقلال تهران هفته نخست دور برگشت رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور را با شکست آغاز کرد.

 

 

به گزارش ایرنا، تیم استقلال زنان تهران که دو هفته پیش از پایان دور رفت رقابت های لیگ برتر فوتبال زنان به طور رسمی انحلالش اعلام شد، با همکاری باشگاه و فدراسیون فوتبال بار دیگر به رقابت های لیگ بازگشت و روز جمعه در دومین روز هفته نخست به مصاف دلوار کشتی رفت اما بازی را با نتیجه دو بر صفر به حریف واگذار کرد.


تیم استقلال تهران جدا از دو بازی آخر دور رفت، از مجموع ۹ بازی انجام شده تاکنون هفت امتیاز کسب کرده و در رده دهم جدول قرار دارد.


روزجمعه در سیرجان نیز تیم فولاد نورد کوه میزبان تیم نگاردژشیراز بود اما نتوانست در مقابل میهمان مقاومت کرده و بازی را با نتیجه سه بر یک به حریف واگذار کرد.


سومین دیدار در اصفهان و بین تیم های آینده سازان و پاس همدان انجام شد که در نهایت تیم آینده سازان بازی را با نتیجه دو بر صفر به نفع خود پایان داد.


نخستین بازی این هفته که قرار بود روز پنجشنبه – ۱۴ آذر ماه – به میزبانی ایلام و بین تیم پالایش گاز ایلام و شهرداری بم انجام شود اما به دلیل بارندگی شدید در این شهر برگزارنشد و تیم شهرداری بم بدون حضور در هیچ دیداری روانه شهرشان شد.


آخرین دیدار این هفته قرار است روز یکشنبه -۱۷ آذر ماه – بین تیم های ملوان بندر انزلی و همیاری آذربایجان غربی انجام شود.


در حال حاضر تیم شهرداری بم از مجموع ۱۰ بازی انجام داده ۳۰ امتیاز در سبد خود دارد و تیم ملوان بندر انزلی با همین تعداد بازی و ۲۷ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد.


به گزارش ایرنا، تیم ملوان اگر روز یکشنبه بتواند تیم همیاری زنجان را نیز شکست دهد با ۱۱ بازی انجام شده باز هم نمی تواند صدر نشین شود زیرا تفاضل گل شهرداری بم از این تیم بیشتر است.


دیدار تیم های هیات گرگان و سیستان و بلوچستان نیز این هفته برگزار نخواهد شد.