رکورد اسکوچیچ بعد از اولتیماتوم:۵ برد و فقط یک باخت

اسکوچیچ محبوب انزلی چی هاست و به نظر می رسد ملوان با او به ثبات رسیده است اما باید دید […]

اسکوچیچ محبوب انزلی چی هاست و به نظر می رسد ملوان با او به ثبات رسیده است اما باید دید رتبه ایده آل انزلی چی ها و هواداران ملوان با این بردهای متوالی کجا خواهد بود؟

 

 

 

 

سایت گل – بردن دربی شمال  آن هم در رشت هر چند مقابل تیم ده نفره  داماش رخ داد اما برای ملوان شیرین بود و این تیم را سه امتیاز بالاتر از حریف خود به رده هفتم جدول  فرستاد.

 

حالا ملوان با ۲۴ امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفته  و در نیمه بالایی جدول است  اما جالب آنجاست که روند صعودی ملوان در حالی رخ می دهد که آنها فصل را خوب شروع نکردند و حتی کار سرمربی نه چندان نام اشنای این تیم به اولتیماتوم هم کشید.

 

 

در مقطعی  نتایج ضعیف ملوان باعث شد صادق درودگر به دراگان اسکوچیچ  اولتیماتوم بدهد .آنها در هفته یازدهم ۲-۱ به فولاد باختند  و شرایط خوبی نداشتند اما بعد از آن  بردهای متوالی این تیم شروع شد.

 

 

برد ۲ بر یک مقابل گسترش فولاد  و سپس پیروزی با همین نتیجه مقابل سپاهان شرایط را تغییر داد.پس از این دو برد شاگردان اسکوچیچ  فجر سپاسی را هم با تیجه سه بر یک شکست دادند.ملوانی ها  به خاطر عقب ماندن استقلال از بازی هایش مجبور شدند بازی  با این تیم را  دیرتر انجام دهند  و متحمل شکستی خفیف مقابل این تیم شدند اما در شروع نیم فصل دوم  بعد از برد ۲-۱ صبا در دربی شمال هم برنده شدند تا کاملا رو بیایند.

 

 

حالا اسکوچیچ محبوب انزلی چی هاست و به نظر می رسد ملوان با او به ثبات  رسیده است اما باید دید رتبه ایده آل انزلی چی ها و هواداران ملوان با این بردهای متوالی کجا خواهد بود؟

 

دیدگاه هواداران درباره این مطلب

قطعا جز سه تیم…
شاید رویایی باشد اما اینجا انزلیست

0

0

قطعا جز سه تیم هستیم
سهمیه آسیایی بگیریم به امید آسیایی شدن ملوان با دراگان اسکوچیچ کسب کنیم

0

0

ارسال دیدگاه برای کاربران غیرعضو

*

code