آرژانتین تیم برتر این گروه است و فاصله بسیاری با ۳ تیم دیگر دارد. اما به نظرم اختلاف سطح آنچنانی […]

آرژانتین تیم برتر این گروه است و فاصله بسیاری با ۳ تیم دیگر دارد. اما به نظرم اختلاف سطح آنچنانی بین ایران با بوسنی و نیجریه نیست و هر سه تیم شانس صعود به عنوان تیم دوم را دارند.

 

سایت گل –  دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملوان پس از قرعه کشی جام جهانی درباره ی بوسنی هشدار داد. این مربی که روز گذشته یک پیروزی خوب در برابر داماش به دست آورد در ابتدا درباره ی این مسابقه و سپس درباره قرعه کشی جام جهانی گفت:


بازی چطور بود؟

بازیکنان من خیلی منظم و با فکر بازی کردند. من قبل از بازی خیلی سعی کردم تا هیجان حاصل از دربی روی ذهنیت بازیکنانم تاثیر نگذارد و آنها بتوانند بازی واقعی خود را ارائه بدهند. به نظر من این عامل موفقیتمان بود و توانستیم با استفاده از پتانسیل‌ها به انجام یک بازی منطقی نتیجه دلخواه به دست آوریم.


داماش چطور بود؟

داماش تیم بسیار خوبی است و این را از جایگاهش در جدول می‌توان مشاهده کرد. آنها تیم بسیار سازمان یافته‌ای داشتند و قبل از اخراج بازیکنشان بازی منطقی و خوبی در مقابل ما ارائه دادند ولی با از دست دادن بازیکنانش و ۱۰ نفره شدن دیگر آن نظم سابق را به خصوص در حملاتشان نداشتند.


قرعه‌کشی جام جهانی را دیدید؟

بله کامل داشتم نگاه می‌کردم.


گروه ایران را چطور ارزیابی می‌کنید؟

آرژانتین تیم برتر این گروه است و فاصله بسیاری با ۳ تیم دیگر دارد. اما به نظرم اختلاف سطح آنچنانی بین ایران با بوسنی و نیجریه نیست و هر سه تیم شانس صعود به عنوان تیم دوم را دارند.


شما از کشور کرواسی هستی و احتمالا شناخت خوبی از تیم بوسنی دارید این تیم را چطوری ارزیابی می‌کنید؟

تیم بوسنی همان سبک یوگسلاوی سابق را بازی می‌کند، تیم پر از استعداد ولی با سازماندهی ضعیف. به نظرم تیم ایران اگر بازی خوبش را مقابل بوسنی  ارائه دهد و با تمرکز بازی کند شانس موفقیتی زیادی دارد. نداشتن اشتباهات فردی بسیار تاثیرگذار است چرا که بازیکن مستعد بوسنی از کوچکترین اشتباهی بهترین استفاده را خواهند کرد. نظم و سازماندهی تیم کی‌روش در مقابل عدم سازماندهی لازم تیم بوسنی می‌تواند برگ برنده ایران باشد.


گروه کرواسی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

خب، کشور من با برزیل همگروه شده که به غیر از قوی بودن دارای بازیکن بزرگ بودن از امتیاز میزبانی نیز برخوردار است. اما به نظر من کرواسی ۲۰۱۴ پتانسیل سورپرایز کردن حریفان را دارد و می‌تواند نتایج غیرقابل پیش‌بینی را رقم بزند.


کدام تیم را قهرمان جام جهانی می‌دانید؟

من طرفدار کرواسی و ایران هستم اما به نظرم شانس اسپانیا از همه رقبا بیشتر است.