سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: مسئولیت شکست در دربی را بر عهده می‌گیرم و این باخت بر گردن من […]

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: مسئولیت شکست در دربی را بر عهده می‌گیرم و این باخت بر گردن من است.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، افشین ناظمی پس از شکست ۳ بر صفر برابر ملوان در جمع خبرنگاران گفت: این باخت بر گردن من است و مسئولیت آن را برعهده می‌گیرم. من تیم را بد تمرین دادم و بد آنالیز کردم. امیدوارم بتوانیم نقاط ضعفمان را برطرف کنیم تا دیگر شاهد چنین اشتباهاتی نباشیم. بازیکنان تلاش خود را کردند، ما می‌توانستیم به گل هم برسیم اما روز خوبی دروازه‌بان ملوان بود و او توپ‌های ما را گرفت و ما بدشانس هم بودیم.

وی در مورد تعویض‌هایش گفت: تعویض‌ها به این دلیل بود که می‌خواستیم بازیکنی از کنارها اضافه شود و ما فقط یک بازیکن در سمت راست روی نیمکت داشتیم. دو هفته هم بود که در این زمین بازی نکرده بودیم، این تمام موجودی ما است. من باخت را به گردن گرفتم.

سرمربی داماش در مورد حضور پرشمار هواداران داماش گیلان گفت: من شرمنده هواداران هستم و از آنها عذرخواهی می‌کنم. همه چیز را هم به گردن گرفتم. بازیکن با تفکرات کادر فنی بازی می‌کند ضمن اینکه شما آئین‌نامه را نخوانده‌اید، من نمی‌توانم در مورد خیلی چیزها صحبت کنم اما فقط این را می‌گویم که اخراج رضا کاردوست درست نبود. شاید اگر داور فیلم بازی را ببیند به اشتباهش پی ببرد. من فقط می‌توانم بگویم شرمنده‌ام، طبق آئین‌نامه من نمی‌توانم در مورد خیلی از مسائل صحبت کنم و بهتر است که برخی مواضع باشگاه را سراوانی که سخنگوی باشگاه هم هست و در اینجا حضور دارد بیان کند.

به گزارش فارس، علی سراوانی نیز در این نشست گفت: زمانی که تیم داوری و نظارت مسابقه اعلام شد ما به این مسئله اعتراض کردیم زیرا مطمئن بودیم که تیم داوری به گونه‌ای قضاوت می‌کند که به ضرر داماش باشد. تاج و کفاشیان در جریان این اعتراض هستند، آنها قول دادند که چنین چیزی رخ ندهد اما شما دیدید که همین مسئله اتفاق افتاد.