سیروس مرادی، معاونت فرهنگی باشگاه ملوان بندرانزلی در آستانه داربی گیلان، بیانیه زیر را در اختیار سایت رسمی باشگاه ملوان […]

سیروس مرادی، معاونت فرهنگی باشگاه ملوان بندرانزلی در آستانه داربی گیلان، بیانیه زیر را در اختیار سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی گذاشت:

 

در آستانه یک رقابت ورزشی دیگر بین دو تیم گیلانی حاضر در لیگ برتر فوتبال هستیم. رقابتی که گاهی فراتر از یک مسابقه فوتبال به نظر می رسد و حساسیت هایی به دنبال دارد که شاید همزاد چنین رقابت هایی است، اما فراموش نکنیم ورزش در ذات خود پرورش دهنده روحیه جوانمردی است و گیلان همواره سرزمین جوانمردان بوده است.

 

هنوز بسیاری از ما تیم فوتبال منتخب گیلان را به یاد می آوریم، تیمی که یکدل و مقتدر پنجه در پنجه حریفان می انداخت، تیمی که از آستارا تا چابکسر را نمایندگی می کرداما در دل همه ایرانیان ریشه دوانده بود.

 

جمعه پیش رو در حالی که بسیاری از استان های کشور در حسرت داشتن یک نماینده در لیگ ۱۶ تیمی کشور می باشند، دو نماینده فوتبال گیلان برای کسب پیروزی تا آخرین حد توان تلاش خواهند کرد.

 

هواداران نیز هر چند چون همیشه با تمام وجود از تیم های محبوب خود حمایت خواهند کرداما به خاطر داشته باشیم سکوها نقش به سزایی در تعیین نتیجه این دیدار خواهند داشت، می شود این بازی را از روی سکوها برد با آرامش و انرژی مثبتی که به تیم خود تزریق می کنیم!

 

در پایان یادآوری می کنیم فارغ از نتیجه ای که در پایان مسابقه رقم می خورد می شود سربلند بود و می شود از فوتبال لذت برد.

 

امیدواریم این جمعه روز خوب فوتبال گیلان باشد.

 

سیروس مرادی، معاونت فرهنگی باشگاه ملوان بندرانزلی