سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: بازی شش امتیازی را در مقابل داماش گیلان به پیروزی رسیدیم.       […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: بازی شش امتیازی را در مقابل داماش گیلان به پیروزی رسیدیم.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، دراگان اسکوچیچ بعد از ظهر امروز در نشست خبری پس از پیروزی ملوان انزلی در مقابل داماش گیلان، اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بودیم و ملوان به خواسته‌هایش در این دیدار رسید.

وی با بیان اینکه بازیکنان تیم فوتبال ملوان به شخصیت فوتبالی و موفقیت‌آمیز رسیده‌اند، افزود: تلاش کردیم در شهرآورد گیلان بازی منطقی را ارائه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پیروزی خیلی مهمی برای ما است، گفت: نه تنها اینکه شهرآورد گیلان بود بلکه در جدول نزدیک هم بودیم و این دیدار شش امتیازی بود.

اسکوچیچ با اشاره به اینکه، ما امروز از داماش پیشی گرفتیم و در جدول در جایگاه بالایی قرار گرفتیم، خاطرنشان کرد: بازیکن داماش کارت قرمز گرفت بازی را برای ما آسانتر کرد.

وی تصریح کرد: در نیمه دوم وقتی دو بر صفر بازی را جلو بودیم مانع بی‌خیالی بازیکنان ملوان شدیم و در ادامه توانستیم با کنترل بازی گل سوم را هم به ثمر رساندیم.

سرمربی ملوان انزلی در واکنش به سئوال خبرنگاران در باره ضعف  داوری گفت: این نظر شخصی است ولی همه بدانند که ملوان هم از داوری ضرر دیده و هشت امتیاز را تا کنون این چنین از دست داده است.

اسکوچیچ با بیان اینکه پاشینکو دروازه‌بان ملوان ستاره بود، افزود: مازیار و فشنگچی نیز خیلی خوب بازی کردند و من از همه راضی هستم و به سخنان برخی که غیرکارشناسی است اعتنایی ندارم.