داوران: – سعید مظفری‌زاده،  بهرام کیانی و رضا عبدوس ، رسول رهبرفام   سعید مظفری زاده از سال ۱۳۸۴ در حال […]

داوران:

– سعید مظفری‌زاده،  بهرام کیانی و رضا عبدوس ، رسول رهبرفام

 


سعید مظفری زاده از سال ۱۳۸۴ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش بین المللی (۲۰۰۳) است. مظفری زاده از سال ۱۳۷۸ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است. مظفری زاده در مقطع کارشناسی رشته مهندسی عمران موفق به اخذ مدرک شده و در حال حاضر شغل آزاد دارد. وی یکی از داوران بین المللی کشور مان است که دارای ۱۴ قضاوت برون مرزی است . مظفری زاده تا کنون ۵۲ بازی را در لیگ برتر سوت زده است که در آنها ۱۸۴ کارت زرد و ۱۲ کارت قرمز را از جیب خود بیرون کشیده است . همچنین وی در این فصل فقط ۷ بار قاضی میدان بود است که در آنها از ۲۲ کارت زرد استفاده کرده است و در این فصل تاکنون از کارت قرمز خود بهره نبرده است

ناظر داوری:

– اسماعیل صفیری

محرومان:

– محسن یوسفی، عزیز معبودی (ملوان) ، مرتضی ابراهیمی، میلاد فراهانی (داماش)

مصدومان:

– علی رمضانی (ملوان)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۲۱ امتیاز در رده نهم قرار دارد و با برد می تواند تا رده هفتم صعود کند، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط تا رده یازدهم وجود دارد.

آخرین دیدار :

– ملوان بندرانزلی ۲ – ۱ صبای قم

– سایپا ۲ – ۳ داماش

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

ملوان ۳۰.۷% این مسابقات را با برد(۴)، ۶۱.۵% را با مساوی(۸) و ۷.۸% را با شکست(۱) پشت سر گذاشته است.

 

عکس نوشت :

عکس فوق مربوط به دیدار داماش و ملوان در دوره ۸۸-۸۹ لیگ برتر در رشت می باشد که ملوان موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ به برتری برسد، گل های ملوان در آن دیدار توسط سید جلال رافخایی و مهران جعفری به ثمر رسید.

مصاحبه :

– دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان پیرامون دیدار با داماش گفت: “ما برای این بازی آماده‌ایم. هر چند دربی است البته فاصله دو تیم در جدول هم به هم نزدیک است به همین دلیل ۳ امتیاز این بازی پراهمیت است. ما معبودی و محسن یوسفی را به دلیل ۳  اخطاره بودن در اختیار نداریم و بقیه بازیکنان آماده‌آند. وی در مورد نارضایتی‌اش در بازی روی زمین چمن ورزشگاه عضدی، گفت: ما ناراضی نبودیم اما به این زمین عادت نداریم. اگر چنین زمینی در انزلی داشتیم می‌توانستیم بازیکنان را بیشتر با آن وفق دهیم. برایمان فرقی نمی‌کند که در چه زمینی بازی می‌کنیم. زمین بازی فردا همین است و حداقل از نظر من هیچ مشکلی وجود ندارد و همه انتظار یک بازی خوب را داریم.

سید جلال رافخایی مهاجم ملوان نیز درباره دیدار فردا گفت: ” ما از لحاظ تیمی در شرایط بسیار خوبی هستم و داماش هم با مربی جوانش تیم خوبی ساخته و در این دیدار هم از حمایت هوادارانش در زمین خودی بهره می برد اما برای ما تفاوتی ندارد که مقابل چه تیمی به میدان می رویم در هر حال می بایست سه امتیاز بازی را کسب کنیم که برای هواداران اهمیت زیادی دارد و تمام تلاشمان را خواهیم کرد حتما با سه امتیاز از میدان خارج شویم . مطمئنا بازی جذابی خواهد شد.”

ترکیب احتمالی:

سرگی پاشینکو ، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی، احمد آهی، امیرحسین فشنگچی، سعید یوسف زاده، محمد پور رحمت الله، مازیار زارع،سهیل رحمانی، سعید عزت الهی و سید جلال رافخایی

اعداد و ارقام:

رو در رو :

– آخرین دیدار دو تیم در رشت چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱ در ساعت ۱۹ از هفته هفتم مسابقات لیگ برتر و به قضاوت یدالله جهانبازی،بابک داوری، مصطفی فراهانی برگزار شد که در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

آفساید:

– بازی دو تیم داماش و ملوان از هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ در ورزشگاه عضدی رشت آغاز خواهد شد، بنا به گزارش سایت ها هواشناسی دمای هوا در ساعت شروع بازی ۱۱ درجه سانتی گراد و شرایط جوی نیمه ابری خواهد بود.

– در ۵ هفته گذشته ملوان بهترین عملکرد را در میان ۱۶ تیم لیگ برتر داشته است، کسب ۱۲ امتیاز از ۱۵  امتیاز ممکنه!

– سید جلال رافخایی با ۴ گل بهترین گلزن دربی گیلان می باشد و با توجه به حضورش در دیدار پیش رو می تواند آمار خود را بهبود ببخشد.

– تیم داماش تاکنون نتوانسته  در لیگ برتر ملوان را در خانه خود شکست دهد و از شش بازی برگزار شده دو تیم در رشت ۲ برد سهم ملوان و ۴ دیدار نیز به تساوی رسیده است.

– در دو بازی گذشته در رشت ملوان توانسته دروازه  خود را بسته نگه  دارد و آخرین گل داماش در رشت به ملوان مربوط به ۵ فصل پیش می باشد!

– در ۱۳ بازی دو تیم تاکنون ۲۴ گل رد و بدل شده که سهم  ملوان ۱۵ گل و سهم داماش ۹ گل می باشد.
– بلیط فروشی این دیدار از ساعت ۹ صبح جمعه آغاز خواهد شد و درهای ورزشگاه از ساعت ۱۲ برای ورود تماشگران باز می باشد.
– شورای شهر بندرانزلی ۱۰ دستگاه مینی بوس را برای اعزام هواداران ملوان به رشت فراهم می کند . شورای شهر انزلی هزینه ی ایاب ذهاب هواداران ملوان بندرانزلی به شهر رشت برای دیدار ملوان – داماش را تقبل کرده است.


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)