سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت:‌ می‌‌خواهم بدون دردسر از دربی لذت ببرم، فردا روز خاطره‌انگیزی برای فوتبال گیلان است. […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت:‌ می‌‌خواهم بدون دردسر از دربی لذت ببرم، فردا روز خاطره‌انگیزی برای فوتبال گیلان است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، دراگان اسکوکیچ در نشست خبری قبل از بازی با داماش در جمع خبرنگاران، گفت:‌ ما برای این بازی آماده‌ایم. هر چند دربی است البته فاصله دو تیم در جدول هم به هم نزدیک است به همین دلیل ۳ امتیاز این بازی پراهمیت است. ما معبودی و محسن یوسفی را به دلیل ۳  اخطاره بودن در اختیار نداریم و بقیه بازیکنان آماده‌آند.

وی در مورد نارضایتی‌اش در بازی روی زمین چمن ورزشگاه عضدی، گفت: ما ناراضی نبودیم اما به این زمین عادت نداریم. اگر چنین زمینی در انزلی داشتیم می‌توانستیم بازیکنان را بیشتر با آن وفق دهیم. برایمان فرقی نمی‌کند که در چه زمینی بازی می‌کنیم. زمین بازی فردا همین است و حداقل از نظر من هیچ مشکلی وجود ندارد و همه انتظار یک بازی خوب را داریم.

وی در مورد جذب مهدی ثابتی و احتمال جدایی پاشینکو از ملوان، گفت:‌ باید وضعیت پاشینکو را بررسی کنیم. مهدی ثابتی هم با ما قرارداد امضا کرده است اما این معنی خاصی ندارد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید اما ظاهرا از شنیدن حضور ثابتی در تیم‌تان تعجب کردید و این مسئله از نگاه‌تان مشخص است، گفت: مگر در نگاه من چه اتفاقی افتاد؟ من متعجب شدم؟ در حالی که جریان را می‌دانستم. شما می‌توانید هر فکری می‌خواهید بکنید اما من متعجب نشدم.

وی در مورد اینکه چه اتفاقی افتاد که ملوان توانست نتایج خوبی بگیرد، گفت:‌ فکر می‌کنم بازیکنان از شخصیت من کدبرداری کرده‌اند و همین شخصیتم و همین چشمانم نشان می‌دهد که آنها می‌توانند زیر فشار هم بازی کنند.

سرمربی ملوان در مورد ایرادهای اردشیر پورنعمت از تمرینات او گفت:‌ دوست ندارم درباره دیگر مربیان صحبت کنم. اما از آنجایی که او مربی نیست و فقط مدرس است می‌توانم بگویم مدرسین باید دانش خود را ثابت کنند و فقط زمانی می‌توانند این کار را کنند که مربی باشند. ایشان هم مربی در بنگلادش هستند.

وی در مورد دربی ایران، گفت: دربی، دربی است و من تجارب زیادی از دربی‌ها دارم. مهم‌تر از دربی این است که بازیکنانم وظایف خود را در زمین به درستی انجام بدهند.

وی در مورد استفاده از بازیکن ملی پوش، گفت: وقتی بازیکنی همراه تیم من تمرین نکرده چگونه می‌تواند بازی کند، او همراه تیم ملی بوده است.

مربی ملوان در مورد دربی گیلان، تصریح کرد: سعی‌ام این است که از دربی لذت ببرم و آمده‌ام که بدون دردسر و اینکه مشکلی به وجود بیاورم این کار را بکنم. فردا روز خاطره‌انگیز و زیبایی می‌تواند برای فوتبال گیلان باشد و همه از فوتبال لذت ببرند.