اختصاصی – در آستانه ی دیدار ملوان – داماش مصاحبه ای را با سید جلال رافخایی گلزنترین بازیکن دیدارهای رو […]

اختصاصی – در آستانه ی دیدار ملوان – داماش مصاحبه ای را با سید جلال رافخایی گلزنترین بازیکن دیدارهای رو در روی ملوان و داماش (در بین بازیکنان حال حاضر دو تیم) ترتیب دادیم که می توانید در ادامه آن را مشاهده نمایید .

 

 

 

ملوان کلاب : هفته ی گذشته برد شیرینی مقابل صبای قم کسب کردیم ، در پایان بازی هم خیلی خوشحال به نظر می رسیدی .

 

ما بازی رو بسیار خوب شروع کردیم و زمان خوبی هم به گل رسیدیم اما در ادامه داور کار را برای ما سخت کرد یک گل سالممان را مردود اعلام کرد و یک پنالتی عجیب هم برای صبا گرفت . با این اوصاف وقتی بازی مساوی شد و ما توانستیم در دقیقه ۹۳ گل برتری را بزنیم شیرینی پیروزی مان چند برابر شد . خودم در پایان بازی انقدر خوشحال بودم که اصلا یادم نیست چه کار کردم .

 

ملوان کلاب : شادی های بعد از بازی دراگان هم جالب است ، کمتر مربی در ایران بعد از بازی به درون زمین می آید و شادی اش را با بازیکنانش تقسیم می کند .

 

بله ایشان واقعا شخصیت مثبت و خاصی دارند و از زمانی که آمدند با بازیکنان رابطه ی نزدیکی داشتند و همیشه برای تک تک بچه ها احترام قائلند و این امر سبب شده که بازیکنان تیم هم او را خیلی دوست داشته باشند . به غیر از دراگان هوادارامون هم بعد از بازی همه در استادیوم می مانند و سرپا تیم رو تشویق می کنند که واقعا برای ما روحیه بخش است تشویقهای آنها . به نظرم این اتحادی است که در بین ملوانی ها ایجاد شده و خود دراگان اسکوچیچ هم نقش مهمی در این اتحاد داشته است .

 

ملوان کلاب : فکر می کنم هواداران به خوبی تا ثانیه ی آخر تیم را حمایت کردند .

 

واقعا این روزها هواداران ملوان بی نظیرند ، در تمام بازیهای داخل و خارج از خانه حمایت جانانه ای از تیم داشته اند و بر خلاف گذشته صبوری بیشتری از خود نشان می دهند که فکر میکنم نتیجه ی آن را هم دیدند . به نظرم امسال هواداران فقیر بودن ملوان را درک کردند و دیدند که بین چه مشکلاتی تیمشان گرفتار است و می دانند که فقط خودشان می توانند ملوان را به سوی روزهای بهتر ببرند . وحدتی که بین بازیکنان و هواداران و کادرفنی ایجاد شده جو مناسبی را برای ملوان فراهم کرده است .

 

ملوان کلاب : به دربی گیلان نزدیک می شویم ، نظرت در خصوص این دیدار چیست ؟

 

ما از لحاظ تیمی در شرایط بسیار خوبی هستم و داماش هم با مربی جوانش تیم خوبی ساخته و در این دیدار هم از حمایت هوادارانش در زمین خودی بهره می برد اما برای ما تفاوتی ندارد که مقابل چه تیمی به میدان می رویم در هر حال می بایست سه امتیاز بازی را کسب کنیم که برای هواداران اهمیت زیادی دارد و تمام تلاشمان را خواهیم کرد حتما با سه امتیاز از میدان خارج شویم . مطمئنا بازی جذابی خواهد شد .

 

ملوان کلاب : ۴ گل در مقابل پگاه و داماش به ثمر رساندی ، از این حیث میان بازیکنان حال حاضر دو تیم رکورد دار هستی .

 

من در تمام بازی ها سعی می کنم بهترین بازیم را به نمایش بگذارم و در دربی هم که مانند همه جای دنیا بازی حساسیت ویژه ای برای هواداران دارد بنابراین من هم باید سعی کنم بهتر از همیشه باشم . انشالله که روز خوب من و ملوان باشد و بتوانم با گلزنی دل هوادارانمان را شاد کنم .

 

ملوان کلاب : نظرت در مورد حاشیه هایی که معمولا در این بازی به وجود می آید چیست ؟

 

اگر کُری ها را از این بازی بگیریم می شود مثل بازیهای معمولی لیگ و دیگر مزه ای ندارد . این کری ها باید باشد اما فوتبالی ! اگر کری ها فقط در قالب فوتبال باشد مشکلات بازی های گذشته هم به وجود نمی آید .

 

ملوان کلاب : اعضای فن پیج “ملوان کلاب” در صفحه ی اجتماعی فیس بوک سوالاتی را مطرح کردند که از شما می پرسیم :

 

ملوان کلاب : کدام یک از ۴ گلی که به تیم داماش زدی بیشتر دوست داری ؟ در صورت گلزنی فکر شادی خاصی برای بعد از گل کردی ؟

 

گلی که پارسال با سر در انزلی زدم را خودم خیلی دوست دارم  گل جالبی بود و فکر می کنم مردم انزلی هم این گل را دوست داشتند و زمینه ساز پیروزی پر گلمان با ۳ گل شد . در ابتدا تلاش می کنم برای تیم بهترین بازی را انجام دهم و به هر حال وظیفه ام هم گلزنی است و اگر خدا بخواهد گل بزنم در ابتدا مانند همیشه اسم آقا مهدی (عج) را نشان می دهم و بعد از آن هم که بستگی به جو استادیوم دارد .

 

ملوان کلاب : با توجه به توانایی که در شوتزنی دارید چرا بیشتر از قابلیت استفاده نمی کنی ؟

 

من هم قبول دارم که باید بیشتر شوت بزنم اما خودم بر خلاف بسیاری از مهاجمان اگر حس کنم کسی یک درصد فرصت بهتری از من دارد پاس می دهم ، خیلی روی خودم کار کردم که کمی خودخواه باشم اما باز هم در جریان بازی اگر کسی فرصت بهتری داشته باشد حتما پاس می دهم ، اما سعی می کنم در صورتی که موقعیتش به وجود بیاید از این به بعد بیشتر شوت بزنم .

 

ملوان کلاب : یک سوال هم هواداران در مورد احتمال جدایی پاشنکو پرسیدند ، نظرت چیست ؟

 

شما بهتر می دانید که امسال واقعا از لحاظ مالی در شرایط بسیار بدی هستیم و بچه ها همه در تلاشند با اتحاد این مشکلات را پشت سر بگذارند ، اما برخی بازیکنان متاهل هستند و واقعا برایشان مشکل است با این شرایط سپری کنند ، سرگئی هم از خانواده اش دور است و مشکلش با این شرایط بیشتر هم هست ، مدیرعامل باشگاه هم تلاش زیادی می کند اما تنها است و به این دلیل هنوز نتوانسته مشکلات را برطرف کند . سرگئی در تیم ما وزنه هست و وجودش درون دروازه ی ملوان نعمت بزرگی است . امیدوارم هرچه سریعتر مشکلاتش برطرف شود و در انزلی بماند .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی با هواداران ؟

 

می خواهم از هوادارانمان تشکر ویژه ای کنم ، واقعا فرق رو در نوع تشویق و حمایتشان می شود دید ، واقعا این روزها فوق العاده اند ، خود هواداران هم دیدند که وقتی پشت ملوان باشند تیم شکل می گیرد و می تواند نتایج خوبی کسب کند حتی در ثانیه های پایانی . شاید خیلی از تیمها تماشاگر داشته باشند اما ما “هوادار” داریم و به آنها افتخار می کنیم .

 

 

 

میثم شاهین

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)